ПОСТ-РЕЛІЗ ВІД 14.07.2016

Пост-реліз за результатами прес-конференції Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра

З 1 липня в компанії почали діяти дві програми, які дають українцям можливість зберегти і примножити заощадження, а також придбати власне житло на вигідних умовах.

Перша з них – «Винагорода за довіру». Суть в тому, що інвестор вкладає гроші в будівництво об’єкта компанії і по закінченню терміну може їх забрати вже з винагородою. Експерти вже  назвали програму повноцінною альтернативою банківському депозиту. Гарантією вкладу служать квадратні метри, на які укладається договір. Тобто, інвестор може або забрати гроші з винагородою до моменту введення будинку в експлуатацію, або стати власником квартири. Це вигідно людині – є пасивний дохід, і компанії – у нас завжди є гроші для будівництва.

ПОСТ-РЕЛІЗ ВІД 14.07.2016

 

Друга програма – це іпотечне кредитування. Спільно з ПАТ «Кристалбанк» ми даємо людині можливість купити квартиру в кредит на хороших умовах. Інвестор сплачує 30% від вартості, все інше вносить банк. Він пропонує до 10 років на погашення, плюс лояльні умови кредитування.

У всьому світі іпотечне кредитування є одним з основних механізмів підтримки будівельної галузі та економіки країни в цілому. «Київміськбуд» має запас міцності і досить потужностей, щоб реалізувати програму на вищому рівні і дати можливість людям придбати квартиру навіть в сьогоднішніх умовах.

Будівельний заділ компанії становить близько 1,5 млн квадратних метрів. За результатами року плануємо ввести в експлуатацію близько 400 тис. кв.м. З початку 2016 року вже здано 130 тис. кв. м. Стабільність роботи компанії вкотре підтвердилася і під час зборів акціонерів, з 1 числа Компанією розпочато виплати дивідендів. За минулий рік це 31,8 млн грн, з яких 25 млн грн направили до бюджету міста.