ПРЕМІЯ IBUILD: ІГОР КУШНІР – КРАЩИЙ ТОП-МЕНЕДЖЕР, «КИЇВМІСЬКБУД» – НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ ЗАБУДОВНИК

Холдингову компанію «Київміськбуд» визнали найбільш надійним забудовником на ринку нерухомості України, а її президента – Ігоря Кушніра – кращим топ-менеджером 2020 року. Відповідні результати оголошено у рамках VIII Всеукраїнської будівельної премії IBUILD.

ПРЕМІЯ IBUILD: ІГОР КУШНІР - КРАЩИЙ ТОП-МЕНЕДЖЕР, «КИЇВМІСЬКБУД» - НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ ЗАБУДОВНИК

Як зазначають організатори, Ігор Кушнір успішно та ефективно керує Холдинговою компанією вже понад 8 років, тоді як «Київміськбуд» за 65 років стабільної роботи напрацював та підтримує репутацію надійного забудовника, що завжди виконує взяті на себе зобов’язання.

За словами Голови правління Компанії, «Київміськбуд» залишається кращим з кращих саме завдяки беззаперечній надійності.

«Виконання своїх зобов’язань, доведення до логічного закінчення об’єктів будівництва, підтримка репутації – щоденна праця по цих напрямах дає можливість «Київміськбуду» носити звання найбільш надійного забудовника. На сьогоднішній день силами компанії будується одночасно 27 житлових комплексів загальним обсягом 2,5 млн квадратних метрів. У нас хороші стабільні перспективи, так буде і надалі!

ПРЕМІЯ IBUILD: ІГОР КУШНІР - КРАЩИЙ ТОП-МЕНЕДЖЕР, «КИЇВМІСЬКБУД» - НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ ЗАБУДОВНИК

Окремо хочу подякувати за кращого топ-менеджера. Як казав Макіавеллі, короля формує свита. Переконаний, що команда «Київміськбуду» – найкращі професіонали, тож я просто не маю права програвати на їх фоні», – зазначив Ігор Кушнір, дякуючи організаторам.

Ibuild – це ключовий галузевий захід з визначення кращих фахівців, проектів, об’єктів та підприємств будівельної сфери. Щорічна Премія Ibuild не має аналогів та проводиться Конфедерацією будівельників України з метою залучення уваги до досягнень компаній та діячів ринку, їх внеску у розвиток будівельної галузі України. Переможці визначаються за результатами відкритого онлайн-голосування на сайті ibuild.ua та голосування Експертної ради. Представлені три основні категорії нагородження: Персональна Премія «Кращий серед рівних», Корпоративна Премія досягнень «Вимір успіху» та Премія блискавичних досягнень «Відкриття року».