ПРЕМІЯ IBUILD UKRAINE ПРОДОВЖИЛА ГОЛОСУВАННЯ. ПІДТРИМУЄМО «КИЇВМІСЬКБУД»!

 Оргкомітет одної з головних премій українського будівельного ринку iBuild Ukraine вирішив продовжити онлайн-голосування. Холдингова компанія «Київміськбуд» впевнено тримає лідерство у своїх номінаціях.

Як повідомив оргкомітет, конкурс продовжили у зв’язку з новими учасниками, які додалися в п’яти номінаціях впродовж останнього тижня. Крім того, організатори виявили штучну «накрутку» голосів за окремих учасників, що викликало необхідність провести перевірку показників.

«На жаль, дуже багато учасників ринку з регіонів занадто довго приймали рішення про свою участь у конкурсі iBuild Ukraine. Однак було б несправедливо позбавити їх можливості заявити про себе на всеукраїнському рівні. До того ж, всі інші етапи конкурсу – голосування експертної ради, урочисте оголошення переможців – пройдуть без яких або змін в датах», – повідомили в оргкомітеті конкурсу.

Переможці премії iBuild Ukraine будуть визначені за результатами онлайн-голосування та голосування Експертної Ради в рівному процентному співвідношенні. Оголошення і нагородження переможців відбудеться 5 грудня 2013 року.

На сьогоднішній день наші позиції виглядають так:

ПАТ «ХК «Київміськбуд» лідирує в номінаціях: «Генпідрядник року», «Кращий девелопер», «Надійний забудовник», «Кращий учасник програми доступного житла», а Голова правління компанії Ігор Кушнір кращий в номінації «Топ-менеджер будівельного ринку».

Голосування триває. Голосуйте за «Київміськбуд» – кращу будівельну компанію України!

http://3doma.ua/ibuild-ukraine-2013/2084644.html