ПРЕЗИДЕНТ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ПРИВІТАВ КОЛЕГ ІЗ ВІДЗНАКАМИ

       Голова правління «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір вручив нагороди працівникам компанії та привітав колег із заслуженими відзнаками.

        За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку будівельної галузі, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Кабінету міністрів України нагороджено інженера технічного нагляду «Київміськбуд» Олександра Курила.

       Почесною грамотою Київської міської державної адміністрації відзначено роботу начальника відділу підготовки правовстановлючих документів Віктора Чернєя.

       Подяку Київського міського голови оголошену тесляру ПАТ «Завод залізобетонних конструкцій імені Світлани Ковальської» Геннадію Курсу.

       За вагомий особистий внесок у розвиток державної правової політики та високий професіоналізм Подяку Київського міського голови оголошено начальнику відділу правової експертизи Ігорю Пожидаєву.

       Подяку Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» за свою роботу отримала прибиральниця службових приміщень Анжела Черкаська.

       Ігор Кушнір подякував всім за щоденну працю, зазначивши, що робота кожного надзвичайно важлива, адже саме у єдності всього трудового колективу кується міць будівельного холдингу.

       «Надзвичайно приємно говорити кожному з вас: дякую за роботу. Адже кожен на своєму місці докладає значних зусиль, щоб «Київміськбуд» і надалі залишався лідером галузі і найнадійнішим забудовником країни. А роботи у нас – багато. Як і планів на майбутнє. Цьогоріч маємо здати 450 тис кв.м, і ще більше запланувати на майбутнє. Вітаю всіх з нагородами, бажаю міцного здоров’я і добробуту у родинах», – привітав Ігор Кушнір