ПРАЦІВНИКІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА.

 54-м працівникам Холдингової компанії до Дня будівельника вручили відзнаки Кабінету міністрів, Київської міської державної адміністрації та президента «Київміськбуду».

Традиція відзначати своє професійне свято у будівельників народилася у 1956-го році. У «Київмісьбуді» особливо пишаються тим, що будівельна компанія була заснована на рік раніше, 1955-го р.. Цьогоріч дата припала на 11 серпня. З нагоди Дня будівельника за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі кращим працівникам Холдинговій компанії «Київміськбуд» вручили відзнаки.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Олесю Власенко, директора Департаменту юридичного забезпечення, Олега Клочака, члена Наглядової ради ПАТ «ХК «Київміськбуд», Олександра Сірика, виконроба ПАТ «Трест «Київміськбуд-3».

 Подяку Прем’єр-міністра України оголошено Сергію Мельниченку, заступнику директора Департаменту з адміністративних питань, Олегу Шевченку, заступнику директора Департаменту будівництва, Анатолію Дивничу, фахівцю відділу матеріально-технічного забезпечення Департаменту закупівель.

  Грамотою Верховної Ради України нагороджений Віктор Грищенко, заступник директора з виробничих питань товариства з обмеженою відповідальністю «Ягуар». Свою відзнаку він отримав з рук Віце-президента компанії Едуарда Шевчука.

17 спеціалістів Холдингової компанії були відзначенні Почесною грамотою Київської міської державної адміністрації, яку  будівельникам вручав Перший заступник Голови КМДА Анатолій Голубченко.

31-у працівнику Компанії вручили Подяку Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд».

Вітаючи нагороджених і весь колектив компанії радник Голови правління, Заслужений будівельник України Дмитро Гуленко сказав: «Бог створив землю, а все інше – будівельники. Зведення будинку починається з чистого листка паперу. Це дуже великий труд, Мабуть, найпочесніша професія – будівельник. Наша з вами професія – добра. Вона дуже важлива. Тож, нехай кожному з вас щастить».

В свою чергу Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуард Шевчук побажав всім міцного здоров’я, родинного благополуччя і щастя: «Разом ми виконаємо всі завдання, які перед нами будуть поставлені. Бо разом – ми сила», – сказав він.

  Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір подякував колективу за сумлінну працю  і висловив впевненість, що компанія і надалі буде тримати лідерські позиції на ринку нерухомості України, збільшуючи обсяги житлового будівництва. «Ті результати, які показує «Київміськбуд» у будівництві Києва, свідчать про цілеспрямовану роботу компанії на благо людей. Об’єми виробництва збільшуються в рази і я впевнений, що своєю щоденною працею ми досягнемо ще більшого результату», – сказав Ігор Кушнір.