РАТИФІКАЦІЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС СТИМУЛЮВАТИМЕ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ В БУДІВЕЛЬНІЙ ГАЛУЗІ – І.КУШНІР

  Верховна Рада ухвалила внесений Президентом Петром Порошенко законопроект №0098 про ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

  На думку Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, реальне запровадження норм Угоди дозволить підвищити якість будівництва в Україні та сприятиме розвитку галузі в цілому.

«Ратифікація Угоди дає нам більше можливостей, тарифних преференцій. Не можна сказати, що з цієї миті ми працюватимемо за європейським зразком, бо ми і раніше це робили. Наші ДБН та ДСТУ розроблені на основі євростандартів,  ми маємо сертифікат якості європейського зразка, тобто говорити про повну зміну системи роботи не варто. Переваги полягатимуть у відкритті ринків, появі новітніх технологій. Вітчизняні виробники будівельних матеріалів стануть більш конкурентоспроможними,  в цілому матимемо плюс для економіки. Знову ж таки, інвестиційна складова, зовнішня і внутрішня.

За умови адекватної адаптації наших законів до європейських, як це і має бути відповідно до Угоди, вітчизняне виробництво вийде на новий рівень. Будівельна галузь отримає чудовий стимул для розвитку, відкриється друге дихання.

Щодо «Київміськбуду», то ми повністю готові до нововведень та позитивних змін. Головний наш пріоритет це інвестор. А чим глобальнішими будуть зміни на краще, тим більше ми зможемо зробити і для інвесторів, і для економіки», – підкреслив Ігор Кушнір.

РАТИФІКАЦІЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС СТИМУЛЮВАТИМЕ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ В БУДІВЕЛЬНІЙ ГАЛУЗІ – І.КУШНІР

Україна та Євросоюз підписали політичну частину угоди про асоціацію 21 березня 2014, відклавши підписання його економічної частини, яка включає положення про створення зони вільної торгівлі, доти поки в Україні буде обрано нового президента. Після обрання президентом України Петро Порошенко підписав угоду про асоціацію з ЄС у повному обсязі 27 червня.