З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІГОРЕ МИКОЛАЙОВИЧУ!

Трудовий колектив Холдингової компанії «Київміськбуд» вітає Голову правління-президента Ігоря Кушніра з Днем народження!

Дорогий Ігоре Миколайовичу!

Наш шеф, наставник і людина з великої літери!

        Завдяки Вашій енергії та наполегливості, «Київміськбуд» процвітає. Взявши на себе управління компанією в зовсім не кращі її часи, Ви зуміли вивести підприємство на якісно новий рівень, забезпечити зростання економічних показників і щорічний приріст квадратних метрів.

        Завдяки Вашому стилю управління, команда працює з максимальною віддачею і ефективністю. Контролюючи всі процеси, Ви, здається, ніколи не втомлюєтесь, вникаєте в кожну ситуацію і деталь. Ваша сила духу, непорушність принципів і інтерес до всього – запорука процвітання компанії на довгі роки вперед.

        Ігоре Миколайовичу, ми пишаємося тим, що працюємо під Вашим керівництвом! Можливість вчитися у Вас, бачити, як вирішуєте проблеми і з легкістю відкриваєтесь новому – найкраща мотивація!

        У День народження щиро бажаємо Вам міцного здоров’я! Нових вершин, звершень та перемог! Щоб добрі наміри і позитив супроводжували кожного, хто входить у Ваші двері! Успіхів, яскравих вражень, дивовижних подій! І, як Ви любите, обов’язково, – душевного спокою!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІГОРЕ МИКОЛАЙОВИЧУ!