З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА, КОЛЕГИ!

                                                                                       Дорогі колеги!

       Кажуть: «Бог створив життя на Землі, а все останнє зробили будівельники». Так воно і є. Якщо озирнутися довкола: майже все, що робить наше життя легким і зручним, існує завдяки будівництву: будинки, палаци, собори, дороги, мости. Цеглина за цеглиною – будівельники створюють весь той світ, у якому ми живемо.

       Розбудова нашої держави – це не тільки політика – це, в першу чергу,  міцна економіка, яка залежить, в тому числі, і від щоденної праці будівельників. І це не гучні слова. Там, де працює 1 будівельник, мають роботу 5-7 фахівців суміжної галузі. Це важка робота.  Будинки зводяться у спеку і холод, у дощ і мороз. Але найбільша радість для нас  – світло у вікнах нових квартир, в яких живуть українці. А тому ми щодня докладаємо багато зусиль, щоб мрія про власне житло здійснилась у якомога більшої кількості людей.  

       Сьогодні, у день професійного свята, я хочу щиро подякувати всім вам, і кожному особисто, за любов до професії, за відданість нашій компанії, за щоденну важку працю.

       Бажаю добра та миру, жити у злагоді та достатку, нехай у сім’ях буде спокій та добробут! Сил та наснаги на нелегкій, але цікавій дорозі будівельника!  Здоров’я, успіху, наснаги та мирного неба!

         З повагою та вдячністю,
        Голова правління – президент
        ПрАТ «ХК «Київміськбуд»                                                                                                          Ігор Кушнір

З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА, КОЛЕГИ!