З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

Напередодні Дня захисту дітей до дитбудинку «Малятко» завітали гості з «Київміськбуду»

Спільна історія дитячого будинка «Малятко» і Холдингової компанії «Київміськбуд» налічує майже три десятиліття. Всі ці роки будівельники не залишають без допомоги вихованців дитячого закладу. Зазвичай це подарунки до свят, путівки на відпочинок, допомога у будь-якій складній ситуації, ремонтні роботи дитячих приміщень тощо.

З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

 

Вихованці «Малятка» своєю чергою завжди з радістю демонструють свої вміння, танці і спів, коли приймають гостей. З нагоди Дня захисту дітей до дитбудинку з подарунками та поздоровленнями завітали Віце- президент «Київміськбуду» Світлана Новохацька та виконавчий директор Благодійного Фонду холдингу Олександр Бабич. Спочатку святковий концерт, згодом – подарунки. Усім солодощі. А 5м вихованцям-випускникам – мобільні телефони.

З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

 

 

 «Київміськбуд» і наш президент Ігор Миколайович Кушнір, опікується дитбудинком «Малятко»  вже дуже багато років. Із великою щирістю і любов’ю робимо тут ремонти, оновлюємо дитячі майданчики, щоб їм жилося щасливо, щоб дітки, які трошки з вадами здоров’я, яким не вистачає батьківської турботи, ніколи не знали, що таке – немає любові, немає достатку, немає ласки», – говорить Віце-президент «Київміськбуду» Світалана Новохацька і додає, що відмови «маляткам» немає ні в чому, бо життя малечі і так непросте.

З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

 

Багаторічний директор закладу Лідія Литвиненко докладає величезних зусиль, аби кожна дитина отримала необхідне навчання, лікування, тепло і пораду.

«Наразі у нас 19 дітей-сиріт і 131 дитина, яких до дитбудинку приводять на корегування і реабілітацію, – розповідає Лідія Литвиненко.

«Поволі оговтується крихітка зі Слов’янська Марина, в неї була анемія, купа різних інших захворювань, а зараз вона – як сонце. Або Артемчик, який днями поїхав на лікування і дуже важку операцію до Білорусі. Там потрібно дитині робити трансплантацію нирок. Допомога, яку надає «Київміськбуд» всі 30 років, це не просто допомога, це душа, яку будівельники віддають дітям. Мені ніколи немає відмови ні в чому», – зазначає вона.

З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

 

 

 

У будівельному холдингу у свою чергу цінують роботу працівників «Малятка», адже спільно вони можуть зробити дітей щасливішими.

«Найголовніше – це не матеріальні подарунки, хоча вони теж важливі, головне – це духовне. Коли ми приїжджаємо, в них піднесений настрій, вони радіють, вони нас чекають як рідних батьків, і це нас підштовхує до майбутніх проектів», – підкреслює виконавчий директор Благодійного фонду ПАТ «ХК «Київміськбуд» Олександр Бабич.

З ПОДАРУНКАМИ ДО ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК»

 

А значить, як би складно не було – мусимо дбати один про одного, підтримувати, і завдяки цьому ставати сильнішими. Щоб діти, яким нема на кого сподіватися в цьому житті, завжди відчували підтримку.