ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Холдингова компанія «Київміськбуд» провела чергові загальні збори акціонерів. Акціонери визнали роботу Наглядової ради та Правління задовільною, а також погодили виплату дивідендів за 2020 рік.

ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»Зі звітом щодо діяльності компанії у 2020 році перед акціонерами виступив Голова правління – президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір. У своєму звіті він зазначив, що в минулому році через пандемію коронавірусу у світі відбулось значне економічне уповільнення, яке вплинуло і на результати роботи Компанії.  

«Через карантинні заходи, запроваджені у країні,  у квітні та травні 2020 року робота на будівельних майданчиках значно уповільнилась. Як наслідок, виникла необхідність внесення коректив у плани щодо термінів здачі в експлуатацію. Ми зменшили адміністративні та фінансові витрати, забезпечили максимальний контроль за активами та рухом грошових коштів.

Зазначені заходи дозволили нам успішно виконати заплановані заходи. Ми закінчили будівництво 13 будинків загальною площею більш ніж 420 тис м2 на 4367 квартир, нежитлових приміщень біля 16 тис м кв. та 3 паркінги на 811 машиномісць», – розповів Ігор Кушнір.

Компанія традиційно тримає курс на забезпечення максимальної доступності своєї продукції, втілює власну інвестиційну діяльність, здійснює спорудження житла за рахунок залучення внутрішніх приватних інвестицій. У 2020 році Компанія залучила більше ніж 4,6 млрд. інвестицій. ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

«У стадії будівництва знаходяться 27 житлових комплексів орієнтовною загальною площею 2,5 млн. квадратних метрів нерухомості, на різних стадіях готовності. Це 103 житлові будинки, нежитлові приміщення загальною площею біля 128  тис. м кв.,   24 паркінги, 2 громадські будівлі. До кінця року плануємо почати роботу ще по 4-х ділянках, по яким ведуться роботи по оформленню документів. Пусковою програмою на 2021 рік плануємо введення в експлуатацію в Києві близько 500 тис. м кв.. Це – більше 6 тисяч квартир», – зазначив Голова правління.

Він також підкреслив, загальний будівельний заділ компанії на 2021 рік складає більш ніж   3 млн. м кв. нерухомості на різних стадіях готовності.

ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»Відзвітувала про діяльність у 2020 році і Наглядова рада «Київміськбуду», а також Ревізійна комісія. Її Голова, Ольга Мельник, підтвердила відповідність ведення бухгалтерського обліку компанії згідно з чинним законодавством та достовірність її фінансової звітності.

За результатами заслуханих звітів, акціонери визнали роботу Правління, Наглядової ради та Ревізійної комісії задовільною.