ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Холдингова компанія «Київміськбуд» провела чергові загальні збори акціонерів. Акціонери визнали роботу Наглядової ради та Правління задовільною.

ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Зі звітом щодо діяльності компанії у 2018 році перед акціонерами виступили Голова правління – президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір, Голова Наглядової ради Володимир Слончак та Голова ревізійної комісії Ольга Мельник.

У своєму звіті Голова правління – президент Ігор Кушнір зазначив, що в минулому році компанією було залучено 5 млрд грн інвестицій. Компанією у повному обсязі виконано запланований заділ по будівництву на 2018 рік.

«На даний час на стадії будівництва знаходиться 66 будинків на 15 тисяч квартир. У цьому році плануємо розпочати роботу ще по 4 нових проектах. Пусковою програмою на цей рік плануємо введення в експлуатацію в Києві близько 500 тис. кв метрів. Це 23 будинки на 6 тис. квартир. А також 60 тис. квадратних метрів нежитлових приміщень.  

Загальний будівельний заділ компанії складає 70 проектів – 1,9 млн кв. м нерухомості на різних стадіях готовності», – зазначив Ігор Кушнір.

Він також нагадав, що завдяки зростанню активів Компанії розпочато будівництво нових масштабних проектів. Це ЖК«Урлівський-1», ЖК «Урлівський-2», ЖК « Італійський квартал», ЖK – «Медовий-1» та «Медовий-2».

ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

«Діяльність Компанії у 2018 році відзначена великою кількістю нагород. Компанія посіла перше місце Рейтингу надійності українських будівельних компаній та стала найкращою будівельною компанією столиці. Краща компанія серед усіх забудовників України, ТОП-20 відомих українських брендів, найбільш надійний з великих забудовників України, кращий роботодавець, найпопулярніший забудовник Києва,  звання «Лідер року-2018» – це все про «Київміськбуд», – підкреслив Ігор Кушнір.

Він також зазначив, що компанія протягом майже 30 років опікується дітьми-сиротами із дитячого будинку «Малятко» та підтримує низку інших благодійних проектів.

Голова Наглядової ради Володимир Слончак у своєму виступі зазначив, що звітний рік  був наповнений продуктивною та плідною співпрацею Наглядової ради із Правлінням Компанії. 

«У 2018 році відбулось 71 засідання Наглядової ради, тобто засідання відбуваються, здебільшого по два рази на тиждень. Часто такі засідання проходять у палких суперечках, але виключно в режимі конструктивного діалогу, тому завжди вдається досягти прийняття максимально ефективних рішень. Протягом звітного часу Наглядова рада, згідно своїх повноважень, затверджувала подані Правлінням холдингової компанії ініціативи та рішення, а також давала низку доручень, які, на нашу думку, сприяли максимально ефективній роботі Компанії в цілому, про результати якої було відзвітовано Головою правління-президентом Товариства», –  сказав Володимир Слончак.

ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Він також наголосив, що всі рекомендації Наглядової ради були виконані в повному обсязі,  керівництво Компанії суворо дотримується законодавства та Статутних норм.

«Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір вже кілька років поспіль серед кращих топ-менеджерів України. Таким його у 2018 році назвали видання «Фокус», «Деловая столица» та Delo.UA. Саме завдяки зусиллям Ігора Кушніра Холдинг з року в рік нарощує обсяги будівництва», – зазначив Володимир Слончак.

 Голова Наглядової ради «Київміськбуду»  наголосив, що інтереси жителів та територіальної громади міста Києва є пріоритетними у їх діяльності. Тому з метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку територіальної громади, за допомогою плідної праці Членів Наглядової ради із Правлінням, Холдинговою компанією «Київміськбуд» у 2018 році безоплатно були передані до комунальної власності міста Києва інженерні мережі по новозбудованим об’єктам в кількості 70 об’єктів. Це передача об’єктів тепло- та електропостачання, водопровідних та каналізаційних мереж, об’єктів газопостачання та освітлення. Проведені заходи дали можливість збільшити комунальну власність міста Києва на більш ніж 68 мільйонів гривень та покращити виробничі потужності «Київенерго», «Київводоканалу», «Київгазу» та «Київміськсвітло».

Продовжуючи кращі традиції Холдингової компанії у розвитку корпоративної благодійності, Наглядова рада у 2018 році сприяла та підтримувала усі благодійні напрямки діяльності Компанії.

ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

«Так, до таких свят, як День Захисту дітей та День Святого Миколая, за ініціативою Правління та за погодженням із Наглядовою радою, були прийняті рішення про надання допомоги загальним розміром 150 тис. грн. Благодійному фонду «Київміськбуд» з метою благодійної допомоги дитячому будинку «Малятко» на придбання дітям-сиротам подарункових сертифікатів для закупівлі одягу та взуття, подарункових наборів із солодощів та фруктів.

Крім того, Компанією було надано благодійну допомогу Науково-дослідному інституту українознавства для нагородження призерів ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у розмірі 25 тис. грн.», – відзвітував Володимир Слончак.

 «Підсумовуючи вказане, слід зазначити, що завдяки співпраці Наглядової ради та Правління у 2018 році, плідної роботи власне Компанії, «Київміськбуд» зберіг та підтвердив свою позицію лідера на ринку будівництва нерухомості у місті Києві та репутацію надійного та стабільного забудовника.

Як Голова Наглядової ради Компанії «Київміськбуд», можу стверджувати, що на сьогоднішній день Наглядова рада та Правління Компанії діють в межах чинного законодавства, виключно в інтересах територіальної громади міста Києва та акціонерів, відкриті до співпраці і конструктивного діалогу», – підсумував Володимир Слончак.

ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Голова Ревізійної комісії Ольга Мельник підтвердила відповідність ведення бухгалтерського обліку компанії згідно з чинним законодавством та достовірність її фінансової звітності.

За результатами заслуханих звітів, акціонери визнали роботу Правління, Наглядової ради та Ревізійної комісії задовільною.