СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ПО ПРИДБАННЮ ПРИМІЩЕННЯ РЕСТОРАНУ ТА НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ!

«Київміськбуд» пропонує придбати приміщення під ресторан та нежитлові приміщення в наступних комплексах:

Офісний центр в ЖК “Французький квартал”. вул. Академіка Філатова, 2/1.

Офісний центр “Французький квартал” – це новий бізнес-центр європейського рівня в серці столиці, побудований з використанням сучасних матеріалів, систем інженерного устаткування, високоякісної обробки.
Сучасне і оригінальне архітектурне рішення, вдале поєднання застосованих оздоблювальних фасадних матеріалів, великі площі засклення виділяють наш центр серед інших.
Зручне місцерозташування будівлі по відношенню до ділового центру міста та основних транспортних розв’язок, близькість до 4-х станцій метро – “Палац Україна”, “Либідська”, “Печерська” та “Дружби Народів”, зручність під’їзних шляхів та достатня кількість підземних паркувальних місць ЖК “Французький квартал” робить його зручним для ведення будь-якого виду діяльності.
Ми пропонуємо офісні приміщення з оптимальним співвідношенням ціна – якість – місцерозташування. Будівля офісного центру “Французький квартал”складається з 6 поверхів, загальною площею 7850,2 м2, а вдалі планування приміщень усередині офісного центру дають можливість легко орієнтуватися відвідувачам і працівникам у ньому, швидко потрапити в необхідне місце.
Поруч з офісним центром “Французький квартал” знаходиться розвинена інфраструктура: заклади громадського харчування, парк ім. М. Замковецької, супермаркет “Сільпо”, адміністративні будівлі, клініка та інші підприємства.

Поверх №1

Приміщення №1021. Загальна площа 103,2 кв.м

 

 

 

Офисный центр в ЖК “Manhattаn city”. просп. Победы, 11-б

ЖК “MANHATTAN CITY” складається з трьох 36 поверхових башт з унікальним фасадом та системою освітлення, яка створює ілюзію руху. Башти об’єднанні на рівні п’ятого поверху в єдину прибудинкову територію площею більш ніж 6000 метрів. Тут будуть поєднані всі компоненти для повноцінного відпочинку на свіжому повітрі: декілька спортивних майданчиків, лаундж зони, власний парк і міні Дісней Ленд. З 1 по 5 поверх будуть розміщені 2-х поверховий спортивний клуб з басейном, дитячий кафетерій, центр розвитку дитини, бутіки, продовольчі магазини та багато інших торгівельно -розважальних підприємств, які дозволять мешканцям новобудови отримувати максимальну кількість послуг та товарів навіть не виходячи за територію комплексу.

2 Поверх.

Спортивно-оздоровчий центр. Загальна площа  2072,1 кв.м.

Ціна – 60 000 грн. кв.м (можлива знижка)

Приміщення ресторану. Загальна площа 900 кв.м

Ціна – 60 000 грн. кв.м (можлива знижка)

 

3 Поверх. Офісні приміщення. Загальна площа 2477,9 кв.м

Ціна – 60 000 грн. кв.м (можлива знижка)