БУДІВЕЛЬНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРАЦІВНИКІВ «МЕДБУДУ»

Напередодні професійного свята керівники «Київміськбуду» відвідали дочірнє підприємство НПМЦ «Медбуд» та нагородили медиків почесними відзнаками.

 

У святково прикрашеній залі медичного центру звучали слова подяки за чесну і самовіддану працю та щирі привітання.

 

Від імені Київського міського голови подяку за відданість професії лікаря отримали завідувач поліклініки Антоніна Кравченко та лікар Людмила Сенаторова.

 

Відзнакою Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» та нагрудним знаком Слави нагороджено лікарів «Медбуду» Лілію Кукуню та Сергія Мостового.

 

 

Почесною грамотою Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» вшановано бухгалтера Наталія Ромашко та лікаря Ігоря Шаповалова.

 

З нагоди дня медичного працівника подяку Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» оголошено заступнику директора з фінансової частини Вікторії Гордовій, лікарям медичного центру Станіславу Довбоносу, Людмилі Литвин, Андрію Лукашевичу, Олегу Петрощуку.

 

Вітаючи всіх з професійним святом, Віце-президент ПрАт «ХК «Київміськбуд» Світлана Новохацька побажала лікарям і медсестрам швидких змін в галузі медицини та гідної оплати праці. Керуючий справами ПрАт «ХК «Київміськбуд» Юрій Зубко підкреслив відданість обраній справі і високий професіоналізм всіх «медбудівців».

 

 

Своєю чергою директор МНПЦ «Медбуд» Максим Литвиненко подякував Холдинговій компанії і її очільнику Ігорю Кушніру за допомогу, відремонтовані приміщення лікарні і увагу до проблем дочірнього підприємства. Він порадував всіх присутніх новим досягненням лікарні – на днях заклад отримав сучасний апарат із виявлення та лікування остеопорозу.

 

Також Максим Литвиненко підкреслив, що лікарня розвивається, осучаснюється і усіма своїми досягненнями завдячує в першу чергу всім працівникам закладу. Відзнаки директора клініки отримали і лікарі, і медичні працівники, і  технічні працівники.

На завершення урочистої частини, директор НМПО «Медбуд» Максим Литвиненко побажав своєму колективу впевненості у майбутньому, міцного здоров’я та родинного благополуччя.