СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ВБОЛІВАЄМО ЗА МАЛЕНЬКУ УКРАЇНКУ НА ЄВРОБАЧЕННІ І ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ

       «Київміськбуд» цього року став партнером трансляції дитячого Євробачення. Конкурс пройде 25 листопада у Мінську (Білорусь). Україну представляє 11-річна Даріна Красновецька. Віце-президент компанії Світлана Новохацька розповіла, чому забудовник підтримав маленьку співачку і чи чому соціальні проекти такі важливі для «Київміськбуду».

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ВБОЛІВАЄМО ЗА МАЛЕНЬКУ УКРАЇНКУ НА ЄВРОБАЧЕННІ І ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ

       –  Соціальна відповідальність – фундамент успіху компанії. Адже «Київміськбуд» – це не тільки історія про будівництво у великому місті. Це ще й велика історії відповідальності підприємства і  гарна інвестиція у майбутнє. У нас є кілька проектів, які ми підтримуємо. Це і дитбудинок «Малятко», з яким співпрацюємо три десятиліття, і юний альпініст Ярослав Ткач із Кременчука, який зібрав, здається, вже всі нагороди світу, і ветерани підприємства, які зводили післявоєнний Київ, вони на довічному утриманні. А наша команда з міні-футболу! Тільки на днях завершився чемпіонат, у якому спортсмени довели, що рівних їм немає. З логотипом «Київміськбуду на формі виходить на ринг боксер Євген Барабанов. Ну і от тепер допоможемо Даріні. Як часто підкреслює президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, талантам дійсно потрібно допомагати, бо хитріші і нагліші самі проб’ються. 

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ВБОЛІВАЄМО ЗА МАЛЕНЬКУ УКРАЇНКУ НА ЄВРОБАЧЕННІ І ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ

       Підтримуючи сьогодні талановитих дітей, молодь, ми інвестуємо на перспективу. Адже кожна їх перемога – це і перемога «Київміськбуду», це і перемога України. Вони їздять по світу, виступають на змаганнях, конкурсах, виграють матчі і несуть славу будівельного холдингу. Вважайте, що це наші сьогоднішні амбасадори майбутнього.

       Якщо ж говорити більш предметно щодо дитячого Євробачення, то конкурс відбудеться вже цієї неділі. Є певні проблеми з фінансування Суспільного мовника, тому трансляція потребувала фінансової підтримки від бізнесу. Наша дівчинка виступає під першим номером. Відкривати конкурс – це не тільки важко, а й дуже відповідально. Хочеться вірити, що саме перший номер Даріни стане переможним і принесе їй перше місце, а Україні – право приймати цей конкурс наступного року у нас, у Києві. І ми всі можемо їй допомогти у цьому. Адже на відміну від дорослого Євробачення, на дитячому можна і треба голосувати за нашу учасницю.

А від себе можу тільки додати, моєму старшому онуку Назарчику 10 років. Я навіть уявити не можу, як би я хвилювалась, якщо б він стояв на сцені, серед тисячного залу, у чужій країні, представляючи Україну. Скільки потрібно сили цій маленькій душі і волі до перемоги. Тож не забудьте, 25 листопада всі дружно вмикаємо UA:Перший і вболіваємо за українську учасницю – Дарінку Красновецьку. І голосуємо, голосуємо вже від сьогодні!

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ВБОЛІВАЄМО ЗА МАЛЕНЬКУ УКРАЇНКУ НА ЄВРОБАЧЕННІ І ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ

        Довідково: Фінал конкурсу транслюватиметься наживо на загальнонаціональних каналах суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙUA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також на сайті junior.eurovision.ua і сторінці UA: ПЕРШИЙ у Facebook 25 листопада о 17:00