СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ЦЬОГО РОКУ ЗАБУДОВНИКИ ВІТАЛИ ПІДШЕФНИЙ ДИТБУДИНОК МАЛЯТКО ДИСТАНЦІЙНО

Холдингова компанія «Київміськбуд» привітала вихованців підшефного дитячого будинку «Малятко» з новорічними святами. Вперше за три десятиліття забудовникам довелось це зробити дистанційно.

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ЦЬОГО РОКУ ЗАБУДОВНИКИ ВІТАЛИ ПІДШЕФНИЙ ДИТБУДИНОК МАЛЯТКО ДИСТАНЦІЙНОДружба і співпраця «Київміськбуду» і дитячого будинку «Малятко» розпочалася понад тридцять років тому.

«Директор дитячого закладу Лідія Семенівна Литвиненко одного дня багато років тому звернулась до будівельників про допомогу і з того часу це не просто шефська підтримка дітей-сиріт та діток з особливими потребами, «Малятко» – це частина серця і душі кожного працівника Холдингової компанії», – розповіла віце-президент «Київміськбуду» Світлана Новохацька.

Цього року у дитячому закладі відбулись зміни. Дитбудинок випустив останніх вихованців, які провели тут все своє життя і переформатував свою роботу. Тепер це спеціалізований загально-освітній дитячий заклад для дітей дошкільного і шкільного віку.  Наразі «Малятко» відвідують 152 дитини віком від 3 до 10 років, з якими займаються досвідчені педагоги і вихователі. Їх мета – допомогти малечі, яка має певні психологічні особливості, не тільки адаптуватися у суспільстві, а й вирости його повноцінними громадянами.

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ЦЬОГО РОКУ ЗАБУДОВНИКИ ВІТАЛИ ПІДШЕФНИЙ ДИТБУДИНОК МАЛЯТКО ДИСТАНЦІЙНО

«Мені дуже приємно, що наша допомога разом із роботою досвідчених педагогів, дає свої результати. Ми дійсно пишаємося, що одна з вихованців дитбудинку цього року самостійно вступила до Національного університету ім. Шевченка на факультет міжнародних комунікацій. Друга дівчинка, Лариса, освоює омріяну професію кухара, вона так горіла цією професією, що, можливо, у майбутньому стане відомою на всю Україну. Особлива радість за двох дітей, Марину і Віталика, які знайшли нову родину. І тепер у дітей-сиріт є не лише тато з мамою, а й бабуся, дідусь, великий будинок і купа нових друзів. Історія кожного вихованця – це історія великої особистої трагедії, і педагогам часто потрібно докласти багато сил і терпіння, щоб дитина почала знову посміхатися і вірити у добро. Тому, ми допомагаємо їм, чим можемо», – розповіла Світлана Новохацька.

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ЦЬОГО РОКУ ЗАБУДОВНИКИ ВІТАЛИ ПІДШЕФНИЙ ДИТБУДИНОК МАЛЯТКО ДИСТАНЦІЙНО

Цьогоріч карантинні обмеження вплинули на формат привітань, будівельники підготували подарунки і передали їх у дитячий заклад. Вперше за багато років дорослих на дитячі новорічні ранки не запрошували і дітлахів привітали дистанційно. Світлана Новохацька від імені президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра і від усього трудового колективу переказала вітання всім «маляткам» – і дорослим, і малим –  з новим роком, побажала миру і добробуту, міцного здоров’я і запевнила, що навіть не маючи змоги пригорнути дітей, любов і турбота про них не стали меншими.

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: ЦЬОГО РОКУ ЗАБУДОВНИКИ ВІТАЛИ ПІДШЕФНИЙ ДИТБУДИНОК МАЛЯТКО ДИСТАНЦІЙНО

«Весь світ дотримується карантинних обмежень у спілкуванні, ми теж поважаємо ці вимоги. Хочу підкреслити, «Київміськбуд» завжди поруч, ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку і допомогу. Вчені обов’язково вірус приборкають, карантин не буде вічним, а наша любов і турбота будуть з вами завжди. Бажаю всім у новому 2021 році здоров’я і благополуччя», – привітала «Малятко» Світлана Новохацька.