СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: «КИЇВМІСЬКБУД» – ВИЗНАНИЙ ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Переможці премії «Лідер галузі» отримали урочисті нагороди  

Наприкінці року заведено підводити підсумки та визначатися із результатами роботи, наскільки ефективною та вдалою вона була. Саме цим і займались в оргкомітеті Національного бізнес-рейтингу: напередодні новорічних свят організація провела урочисту церемонію нагородження  підприємств-лідерів Союзу національних бізнес-рейтингів.

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: «КИЇВМІСЬКБУД» - ВИЗНАНИЙ ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

«Протягом року відбувалась методологія рейтингування, відповідно до якої були визначені переможці. Ці компанії є визнаними лідерами своєї країни», –розповіла голова оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні Інна Литвинова.  

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: «КИЇВМІСЬКБУД» - ВИЗНАНИЙ ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Свою першість зайняв і славетний «Київміськбуд». Холдинговій компанії присвоєно статус Лідера будівельної галузі-2015, що засвідчено відповідним Національним сертифікатом.  Як зазначають організатори рейтингу, він вручається будівельним компаніям з бездоганною репутацією, які сумлінно, своєчасно і якісно виконують свої зобов’язання.

«Будівельні підприємства рейтингувалися за своїми показниками, економічними та фінансовими, а також тими, що  показують їх роботу перед інвесторами, клієнтами, партнерами.  «Київміськбуд» не вперше  займає високі позиції  у рейтингу, компанія намагається щорічно тримати високу планку», – зазначила Інна Литвинова.  

        За словами Віце-президента «Київміськбуду» Світлани Новохацької, лідерство компанії підтверджене десятиріччями надійної праці.

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: «КИЇВМІСЬКБУД» - ВИЗНАНИЙ ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

«Ми визнані першими серед забудовників та, впевнена, такими і залишимось ще на дуже довгий час. Як каже президент Холдингу Ігор Миколайович Кушнір, кожен із інвесторів, які довірили нам свої кошти, має отримати якісне та комфортне житло. Ми відповідаємо за кожну гривню, вкладену у будівництво», – запевнила Світлана Новохацька.   

Найбільшою нагородою для «Київміськбуду» є саме довіра інвесторів, завдяки якій люди вкотре повертаються до компанії за новим житлом.

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: «КИЇВМІСЬКБУД» - ВИЗНАНИЙ ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

«Нещодавно ми організовували захід до Дня Святого Миколая, і до мене підійшла жінка. Було надзвичайно приємно, коли вона розповіла, що спочатку вони з чоловіком придбали у нас квартиру, а потім, коли діти виросли, купили і їм, також у «Київміськбуді».  Така спадковість інвесторів – це головне підтвердження того, що компанія дійсно є визнаним лідером будівництва», – підкреслила Світлана Новохацька. 

СВІТЛАНА НОВОХАЦЬКА: «КИЇВМІСЬКБУД» - ВИЗНАНИЙ ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Рейтингова програма «Лідер галузі» Спілки Національних бізнес-рейтингів покликана стимулювати підприємства та підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, але і вносять значний вклад у майбутнє нашої держави: чесно платять податки і відрахування в соціальні і пенсійні фонди, піклуються про своїх співробітників, створюють робочі місця, впроваджують нові технології та формують новий тип економіки.