ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІТАЄ ПРЕЗИДЕНТА КОМПАНІЇ ІГОРЯ КУШНІРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІТАЄ ПРЕЗИДЕНТА КОМПАНІЇ ІГОРЯ КУШНІРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановний Ігорю Миколайовичу!
Щиро вітаємо Вас зі святом!

          За рік, протягом якого Ви очолюєте славетний «Київміськбуд» , у Холдинговій компанії сталося багато позитивних змін. Колектив ще більше згуртувався довкола керівного складу Вашої команди і це дало можливість збільшити кількість збудованих квадратних метрів житла, розпочати амбітне будівництво «Французького кварталу», ввести в експлуатацію ІІІ квартал величного комплексу «Златоустівський», ощасливити сотні новоселів.
Розуміємо, що за усіма досягненнями, здобутками і перемогами будівельного холдингу – Ваш сильний характер, віра у свою справу і надійне плече колег і друзів. Бути керівником такого рівня – нелегко. Кожен день приносить нові виклики, нові випробування, але попри труднощі і перешкоди, очолювана Вами компанія йде вперед, до нових звершень.
А тому, в День народження весь багатотисячний колектив «Київміськбуду» зичить Вам наснаги, міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні і віри в свої сили. А також, хочемо завірити, що ми не підведемо, що всі завдання і плани будуть виконані, адже разом ми будуємо майбутнє на славу нашої незалежної України.

 З повагою, весь трудовий колектив ПАТ ХК «Київміськбуд».