ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» ВЖЕ ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ МАЙЖЕ ПОЛОВИНУ ІЗ ЗАПЛАНОВАНОГО НА 2016 РІК

З початку поточного року Холдингова компанія «Київміськбуд» вже ввела  в експлуатацію майже половину обсягів, запланованих на 2016 рік.

 За словами Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, зараз роботи на усіх будівельних майданчиках йдуть активно,у перспективі  компанія планує освоювати нові ділянки.

«Будівельний заділ компанії складає більше 1,5 млн кв. м – це те, що знаходиться в роботі. До кінця року планується ввести приблизно 360-400 тис. кв. метрів. На сьогоднішній день вже майже половину із запланованого обсягу введено в експлуатацію», – зазначив Ігор Кушнір.

ІГОР КУШНІР: «КИЇВМІСЬКБУД» ВЖЕ ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ МАЙЖЕ ПОЛОВИНУ ІЗ ЗАПЛАНОВАНОГО НА 2016 РІК

 

Він також нагадав, що у компанії запроваджена програма «Винагорода за довіру», яка має залучити на ринок нерухомості значний розмір фінансових вкладень.

«На сьогоднішній день банківська система в не хорошому стані і багато хто намагається обходити депозитні вклади. На думку фахівців, і я з ними в цьому питанні згоден, найбільш надійним вкладенням коштів є їх збереження у квадратних метрах. Це дає людині постійний дохід, і гарантує безпеку.  Програма «Винагорода за довіру», яку ми розробили, полягає в тому, що особа вкладає гроші в купівлю квадратних метрів у «Київміськбуді», і в будь-який момент може прийти і забрати їх з винагородою», – пояснив президент компанії.

Аналогів програми на ринку немає. Як правило, якщо інвестор планує забрати вкладені у будівництво кошти, під час розірвання договору забудовник накладає штрафні санкції у вигляді 5% від суми.

«У нас же навпаки – якщо людина вирішила, що не чекатиме до кінця будівництва, то вона приходить і забирає вкладене ще й з винагородою. В народі програму вже назвали «депозитним інвестуванням». І на сьогоднішній день вже укладено більше 50 договорів», – відзначив Ігор Кушнір.

Дізнатись більше щодо умов участі у програмі та обрати об’єкт для інвестування можна у відділі продажу «Київміськбуду»: вул. Суворова, 4/6; (044) 280 90 11.