ІГОР КУШНІР: МИ БУДУЄМО ДИТСАДКИ, ЩОБ ДІТЯМ БУЛО ЗРУЧНО, І ЩОБ БАТЬКИ РАДІЛИ

Холдингова компанія «Київміськбуд» до кінця року введе в експлуатацію 2 дитсадки на 220 дитячих місць кожний

До кінця 2016 року у Києві міська влада планує відкрити чотири дошкільні навчальні заклади, два з них будує «Київміськбуд». За словами Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, компанія, сплативши пайовий внесок, не повинна була зводити об’єкт соціального призначення, так говорить закон. Однак у керівництва найбільшої будівельної компанії столиці є відповідальність перед мешканцями міста і розуміння нестачі дитячих виховних закладів, відтак, забудовник почав будівництво 2 дитсадків. Перший – в 6-му мікрорайоні Осокорків Північних, ще один на Позняках в 5-му мікрорайоні.

ІГОР КУШНІР: МИ БУДУЄМО ДИТСАДКИ, ЩОБ ДІТЯМ БУЛО ЗРУЧНО, І ЩОБ БАТЬКИ РАДІЛИ

 

«Це довгоочікуваний садок в цьому мікрорайоні, і я думаю, що всі батьки, які живуть у в цих висотних будинках, будуть щасливі спостерігати, що їхні діти не їздять за 20 кілометрів у якийсь садок, а будуть ходити в садок, який знаходиться в межах пішохідної досяжності», – сказав президент «Київміськбуд» Ігор Кушнір під час інспектування будмаданчика на Осокорках Північних.  

Він зазначив, що «Київміськбуд» виконує всі свої зобов’язання з приводу соціальної інфраструктури, незалежно від змін у законодавстві.

«Ось, наприклад, зараз ми цей садочок не повинні були будувати, тому що змінилося законодавство, ми заплатили гроші і крапка. Але в той же час ми розуміємо, що таке соціальне навантаження, ми будуємо цей садок, щоб дітям було зручно і щоб батьки раділи», – сказав Ігор Кушнір.  

Нові сучасні дитсадки стануть справжньою окрасою мікрорайонів, в яких проживає багато сімей з дітками. Вони не поступатимуться кращим будовам ні за проектом, ні за якістю будівництва. Буде тут для малечі достатньо місця, щоб бавитись і зростати. А головне – будівельники вкладають свій добрий настрій і найкращі побажання для дітлахів і їхніх родин. За роки своєї діяльності «Київміськбудом» зведено 649 дитячих садків, і один з двох цих об’єктів стане для компанії ювілейним.

Довідково: Станом на сьогодні у столиці не завершено будівництво 11 навчальних закладів. Для відбудови цих об’єктів Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2016 рік передбачено 1,15 млн грн на розробку проектно-кошторисної документації, а після проведення експертизи буде ухвалено рішення щодо остаточної вартості робіт. На початку 2015 року в черзі до дитсадків стояли 14 тисяч дошкільнят, під кінець року черга зменшилась до 12 тисяч.