ІГОР КУШНІР: НІЯКІ ПОЛІТИЧНІ НЕГАРАЗДИ НЕ МОЖУТЬ ЗАШКОДИТИ ВИКОНАННЮ НАШИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ПЕРЕД ІНВЕСТОРАМИ.

Голова правління — президент ПАТ «ХК  «Київміськбуд» Ігор Кушнір про ситуацію у компанії, ведучу роль будівельної галузі та зобов’язання перед інвесторами і містом.

ІГОР КУШНІР: НІЯКІ ПОЛІТИЧНІ НЕГАРАЗДИ НЕ МОЖУТЬ ЗАШКОДИТИ ВИКОНАННЮ НАШИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ПЕРЕД ІНВЕСТОРАМИ.         – По-перше, хочу запевнити інвесторів і партнерів, що «Київміськбуд» працює у штатному режимі. Я, як керівник Холдингу, до складу якого на сьогоднішній день входить 70 організацій і товариств, вважаю, що нам вдалось закріпити та посилити свої позиції на будівельному ринку.
Динаміка останніх років показує, що ми стабільно збільшуємо кількість збудованих та, що важливо, введених в експлуатацію об’єктів. У 2012 році виробнича потужність Холдингу склала 259 тис. кв. м, минулий  рік ми закінчили із результатом в понад 360 тис. кв. м. Тобто обсяги зросли майже на 30%.  Крім того, за перші місяці цього року ми вдвічі збільшили кількість ділянок, на яких  ведуться  будівельні роботи.  Результатом 2014, я переконаний,  буде збудовано понад 400 тис. квадратних метрів. За умови стабільної підтримки Уряду та адміністрації Києва ми зможемо будувати набагато більше. Потужності  і злагоджена команда у «Київміськбуду» для цього є.
У сьогоднішніх умовах будівельна галузь може стати певною стабілізаційною платформою економіки. Адже ні для кого не секрет, що там, де працюють будівельники, працюють ще 20-25 фахівців суміжних галузей. А значить, створюються нові робочі місця, виплачується заробітна плата, сплачуються податки, реалізуються інвестиційні проекти. Таким чином, збільшення обсягів будівництва дозволить не лише вирішити проблему забезпечення житлом  населення, а й дати людям змогу працювати, а також наповнювати державну казну надходженнями.  Тому ми готові  приймати нові виклики, виконувати масштабні завдання, зокрема по будівництву «Доступного житла». Цього року ми вже збільшили кількість таких квартир у 2,5 рази, але ж можемо і більше. Тому попереду у нас ще багато роботи і ми будемо її виконувати на максимально високому рівні.
Для нас найважливіше, що ми будуємо для людей. Я наголошую на тому, що ніякі політичні негаразди не можуть зашкодити виконанню наших  зобов’язань перед інвесторами! Незалежно від будь-якого розвитку подій, ми їх не підведемо! Люди, які вкладають у наше будівництво прекрасно знають, що «Київміськбуд» – це надійність, якість, довговічність.  І, в першу чергу, турбота про інвесторів, яких ми поважаємо і цінуємо».