ІГОР КУШНІР: РИНОК ДОСЯГ ДНА, ДЕШЕВШЕ КВАРТИРИ ВЖЕ НЕ БУДУТЬ

В ексклюзивному інтерв’ю порталу про нерухомість ABCnews президент «Київміськбуду» розповів, чому компанія не береться за недобудовані об’єкти, наскільки у аферних будівництвах винні інвестори і забудовники, та розказав до кого б він відправив знайомих за покупкою квартири

  Ви тримаєте ціни плюс-мінус на колишньому рівні – за рахунок чого? Знижуєте якість?

Ні в якому разі. За рахунок нових матеріалів і технологій, які стають нам доступні. Вони залишаються в тій же якості (а то і вище), при цьому їх вартість знижується. Це дозволяє нам зберігати рівень якості і при цьому – утримувати ціну.

ІГОР КУШНІР: РИНОК ДОСЯГ ДНА, ДЕШЕВШЕ КВАРТИРИ ВЖЕ НЕ БУДУТЬ

 

       До речі, ваш прогноз за цінами? Наскільки ще вони можуть просісти?

Ні наскільки. Восени ринок пожвавиться, процеси його укрупнення активізуються. Цінова політика у всіх тепер буде направлена тільки на підйом. Моя думка: зараз вже дно. Дешевше точно не буде.

       А як бути тим, хто так і не встиг накопити на квартиру? Багато тільки і сподіваються, що на зниження цін.

Якщо людина планує купувати, раджу робити це зараз. Тим більше, що можливостей вагон і маленький візок. Зовсім свіже наше нововведення – іпотечне кредитування. Спільно з «Крісталбанком» запустили програму, все гранично просто і ясно: людина вносить 30%, решту платить банк. Кредит дають на термін до 10 років під нормальну процентну ставку. Максимально спрощена подача документів, процедура прийняття рішень, схема погашення на вибір. Загалом, зроблено так, щоб інвестору було зручно і без зайвої тяганини.

У нас є ще один цікавий механізм, називається «Винагорода за довіру». По суті, депозит на інвестування в будівництво. Людина укладає договір на покупку квартири, вносить суму, яку може забрати в будь-який момент до закінчення будівництва з відсотками. Виходить, у нього є можливість ще й заробити. Це до вашого запитання про те, якщо хтось не встиг накопичити. Ми навіть таку можливість даємо.

Більше читайте за посиланням: http://www.abcnews.com.ua/ru/projects/ighor-kushnir-sieichas-uzhie-dno