ІГОР КУШНІР: СПОДІВАЮСЬ, ЩО ЄВРОБАЧЕННЯ ПРОВЕДУТЬ У СТОЛИЦІ

Президент «Київміськбуду» про те, що знають про Київ за кордоном, чим столиця може здивувати іноземців і чому Київ – це центр Європи

Три місяці поспіль Організаційний комітет по проведенню Євробачення-2017 не може визначитися з місцем проведення пісенного конкурсу. З самого початку за право стати концертним майданчиком для вокалістів із усього світу  змагались 6 міст-претендентів – Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро і Херсон.  У фінал вийшли три – Київ, Дніпро і Одеса.

Кожне із міст має свої переваги і свої недоліки щодо готовності два тижні поспіль зустрічати іноземних гостей. Найбільше зауважень у Організаційного комітету стосуються технічної частини проведення конкурсу. У жодному з міст немає критої арени, здатної вмістити до 10 тисяч глядачів одночасно, у Одесі не готовий аеропорт, у Дніпрі не достатня кількість готелів відповідного рівня, Київ теж не відповідає на 100% умовам райдеру. Лунають припущення і щодо до того, що Україна може передати своє право проведення Євробачення іншій країні, оскільки не зможе через кризу в економіці і бойові дії на сході країни, провести його на належному рівні.

Своє рішення Оргкомітет має оголосити буквально на днях. Що знають про сучасну Україну у світі і чим Київ може здивувати іноземних гостей, читайте в авторській колонці президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра. 

         “Що думають про Київ іноземці, і що думаємо про нього ми” http://kiev.pravda.com.ua/columns/57bbeb3d5d1e0/ 

 

ІГОР КУШНІР: СПОДІВАЮСЬ, ЩО ЄВРОБАЧЕННЯ ПРОВЕДУТЬ У СТОЛИЦІ