ІНВЕСТОРАМ «КИЇВМІСЬКБУДУ» НАДАНО ПОНАД 6 МЛН ГРН НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА В ІПОТЕКУ

У рамках реалізації програми іпотечного кредитування, що запроваджена між «Київміськбудом» та ПАТ «Кристалбанк», інвесторам  вже надано понад 6 млн грн кредитних коштів на придбання житла.

ІНВЕСТОРАМ «КИЇВМІСЬКБУДУ» НАДАНО ПОНАД 6 МЛН ГРН НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА В ІПОТЕКУ

 

 «Ці показники підтверджують правильність обраної банком стратегії щодо розробки і впровадження таких продуктів, які наші клієнти потребують саме зараз, і на які є попит навіть за теперішніх непростих часів, – зазначив директор департаменту стратегічного розвитку банку Ігор Олійник. – Ексклюзивна і новаторська програма кредитування на первинному ринку нерухомості, прозорі й вигідні умови отримання позики дають можливість придбати якісне та сучасне житло від нашого надійного партнера ХК «Київміськбуд» вже зараз, не відкладаючи життя «на потім».

Програма кредитування фізичних осіб на купівлю нерухомості стартувала у серпні поточного року. За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, вона має стати ефективним інструментом забезпечення українців власним житлом.

ІНВЕСТОРАМ «КИЇВМІСЬКБУДУ» НАДАНО ПОНАД 6 МЛН ГРН НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА В ІПОТЕКУ

 

«Іпотечне кредитування є однією з кращих практик провідних країн світу. Воно дає змогу людині придбати житло на вигідних умовах, стимулює будівельну галузь, а значить і економіку в цілому. У рамках програми інвестор може придбати житло у будь-якому з наших об’єктів. Зважаючи на те, що компанія реалізує і квадратні метри у введених в експлуатацію будинках, це хороша нагода оселитися у власній квартирі у найкоротший строк», – зазначив Ігор Кушнір.

Більш детальну інформацію щодо придбання житла у рамках програми іпотечного кредитування можна дізнатись у наших відділах продажу. Телефонуйте: (044) 280-90-11.