ІЗ ЗАБУДОВНИКІВ – В КЕРІВНИКИ РАЙОНУ

 Директор Департаменту організації будівництва та експлуатації «Київміськбуду» Петро Онофрійчук очолив Дніпровський район столиці

Вчора мер Києва Віталій Кличко представив нового очільника Дніпровського району Петра Онофрійчука і вручив йому посвідчення голови Дніпровської райдержадміністрації. До призначення Петро Васильович очолював один із ключових Департаментів ПАТ «ХК «Київміськбуд» – організації будівництва та експлуатації.

ІЗ ЗАБУДОВНИКІВ – В КЕРІВНИКИ РАЙОНУ

 

Під час знайомства нового очільника Дніпровського району з колективом, Віталій Кличко зазначив, що знає Петра Васильовича як  людину досвідчену і в господарстві, і в управлінні.

«Я сподіваюсь, що ваші навички і життєвий досвід ви зможете на 100% використати на благо розвитку району, – підкреслив мер Києва і висловив сподівання, що завдяки ефективній роботі на новій посаді  вже найближчим часом місто побачить результати  управління районом.

Своєю чергою, Петро Онофрійчук  відзначив, що докладе всіх зусиль, щоби поліпшити і ситуацію в районі, і життя його мешканців.

У ПАТ «ХК «Київміськбуд» Петро Васильович прийшов працювати у 2013 році, за час роботи в колективі проявив себе як людина віддана своїй справі, як справжній професіонал-управлінець, здатний вирішити найскладніші робочі питання.

ІЗ ЗАБУДОВНИКІВ – В КЕРІВНИКИ РАЙОНУ

 Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір подякував Петру Онофрійчуку за роботу і привітав мешканців Дніпровського району з призначенням на керівну посаду людину, у якої слова не розходяться зі справами.

«Дніпровському району пощастило мати у особі Петра Васильовича гарного керівника і хорошу людину. Впевнений, що його досвіду вистачить, щоб швидко вирішити найбільш болючі питання в районі, а щирість і душевність дозволять завоювати повагу всіх жителів. Від імені «Київміськбуду» бажаємо удачі на новому місці і гарних надбань на благо людей, міста і держави», – зазначив Ігор Кушнір.

 Успіхів у роботі щиро бажає Петру Васильовичу і весь трудовий колектив ПАТ «ХК «Київміськбуд».