«КИЇВМІСЬКБУД» ЗАПРОВАДИВ ПРОГРАМУ “ДЕПОЗИТНОГО ІНВЕСТУВАННЯ”

У ПАТ «ХК «Київміськбуд» стартувала програма депозитного інвестування, в рамках якої кожен бажаючий може вкласти гроші в будівництво об’єктів компанії з можливістю їх повернути з певною винагородою. Гарантією вкладу будуть квадратні метри.

За словами Голови правління – президента Ігоря Кушніра, механізм є новим для України, але в світі він уже зарекомендував себе як інструмент надійного капіталовкладення.

«Останні тенденції свідчать про те, що ринок нерухомості став для українців надійним сейфом для заощадження коштів. Після різкого падіння великої кількості банків, довіра до системи в цілому знизилося. Люди розуміють, що зберігати «вдома під матрацом» – не надійно і не вигідно.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗАПРОВАДИВ ПРОГРАМУ "ДЕПОЗИТНОГО ІНВЕСТУВАННЯ"

 

Тому наші фахівці розробили і сьогодні впроваджують механізм, який стане повноцінною альтернативою “депозиту”. Людина зможе вкласти гроші під гарантію квадратних метрів, і забрати їх після закінчення певного терміну з плюсовою винагородою. Поки будинок будується, до моменту отримання документів на право власності, інвестор може забрати свої гроші. Це вигідно Компанії, тому що у нас завжди буде за що будувати, і людям – їх кошти будуть працювати, приносячи пасивний дохід або квадратні метри.

Все-таки, «Київміськбуд» – це забудовник з 60-річною історією, досвідом і великою кількістю реалізованих проектів. Все, що ми починаємо, завжди закінчуємо. 80% акцій Холдингової компанії належить місту, а це гарна аргумент для інвестора, який сумнівається», – прокоментував президент «Київміськбуду».