ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ПАТ «ХК «КИЇВМІСЬКБУД» ВІТАЄ ПРЕЗИДЕНТА КОМПАНІЇ ІГОРЯ МИКОЛАЙОВИЧА КУШНІРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Шановний Ігорю Миколайовичу!
Щиро вітаємо Вас зі святом!

        Напевне немає у світі вершин, які б не підкорилась Вам і немає у світі завдань, що були б не під силу. Завдяки Вашому  таланту керівника, “Київміськбуд” відродив славу минулих років, запрацював на повну потужність, вкотре довів, що компанію по праву називають одним із найбільших забудовників України!

Сьогодні  Холдинг  – як ніколи потужний, колектив – згуртований, у цьому, без сумніву, заслуга всього керівного складу компанії і Ваша особисто. А тому зростають обсяги будівництва, збільшуються  інвестиції і, головне, росте повага серед населення та довіра інвесторів.  Ви, як могутня стіна, за якою тисячі “київміськбудівців” відчувають себе захищеними та затребуваними, Ваш характер та наполегливість завжди будуть для нас гарантією процвітання Холдингу.

А тому, в День народження, весь колектив «Київміськбуду» зичить Вам міцного здоров’я, впевненності у своїх силах, аби втілювати в життя найсміливіші задуми! Ми пишаємось, що працюємо  під Вашим керівництвом і запевняємо, що не підведемо, що всі завдання і плани будуть виконані!

         З повагою, весь трудовий колектив ПАТ «ХК «Київміськбуд».

ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ПАТ «ХК «КИЇВМІСЬКБУД» ВІТАЄ ПРЕЗИДЕНТА КОМПАНІЇ ІГОРЯ МИКОЛАЙОВИЧА КУШНІРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ