З 1 ЛИПНЯ «КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧИНАЄ ВИПЛАТУ ДИВІДЕНДІВ.

Холдингова компанія «Київміськбуд» повідомляє про початок виплати дивідендів за підсумками діяльності компанії у 2012 та 2013 роках.

Із 1 липня 2014 року ПАТ ХК «Київміськбуд» розпочинає виплату дивідендів.  Акціонерам товариства буде сплачено загалом 38 млн. грн. За підсумками діяльності у 2013 році буде виплачено 26 млн грн  та 12 млн грн за 2012 рік. Відповідне рішення було прийнято під час Загальних зборів акціонерів 30 квітня поточного року.

«Ми розпочинаємо виплату дивідендів акціонерам, загалом за два роки вони отримають 38 млн грн. Це є ще одним доказом беззаперечного виконання наших зобов’язань  перед киянами, та підтвердженням стабільності роботи «Київміськбуду». Ми в свою чергу продовжуємо працювати, нарощувати обсяги та темпи будівництва, сьогодні у нас в роботі 49 ділянок. Все це дає змогу говорити про відновлення регулярності виплат дивідендів, наповнення бюджету міста та забезпечення інвесторів комфортним житлом», – сказав Глава правління – президент ПАТ ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

Кожному акціонеру надіслано лист-повідомлення про початок виплати. Уповноваженою особою на виплату дивідендів призначено ПАТ «КБ «Глобус». Отримати кошти акціонери можуть за адресою: м. Київ, провулок Куренівський, 19/5 у касі банку, а також на платіжну картку ПАТ «КБ «Глобус» та на особистий рахунок у цьому ж банку.

          Для отримання дивідендів необхідно:

1. За телефоном (044) 392-00-00 узгодити дату та спосіб отримання дивідендів.

2. При отриманні дивідендів необхідно мати з собою паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру, а також власноруч завірені ксерокопії паспорту та вищевказаної довідки.

3.  Для представників акціонерів необхідно мати при собі нотаріально засвідчену довіреність на право отримання дивідендів.

Виплата дивідендів проводитиметься до 30 жовтня 2014 року.