ЖК НА ДРАГОМАНОВА ВІДКРИТИЙ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ

Холдингова компанія «Київміськбуд» відкриває для перегляду квартир житловий комплекс на вулиці Драгоманова, 35.Запрошуємо клієнтів, які купили нерухомість в цьому об’єкті, щосереди з 10:00 до 16:00 звертатися в пункт по роботі з інвесторами. Обідня перерва з 12:00 до 13:00. Для перегляду квартири необхідно пред’явити копію або оригінал договору, а також паспорт.

Житловий комплекс введений в експлуатацію. Розташований він у затишному дворі на перетин вулиць М. Драгоманова та О.Кошиця. На сьогоднішній день в ньому залишилася непроданими 5 квартир (дві 5-кімнатні та 3 трикімнатнісеред яких є і дворівні ). Вартість квадратного метра від 19 515 грн. Знижка при повній оплаті становить 20%. І 10% при внесенні половини вартості житла.

       Серед переваг комплексу розташовані поруч фітнес-клуб «Sport-Life», ліцей «Наукова зміна», гімназія «Діалог». Поруч розташовані: Дарницька райдержадміністрація, нові супермаркети спорткомплекси, ресторани. На незначній відстані від будинку є парк, озера «Лебедине» і «Позняки». Найближча станція метро «Позняки».

       До центру міста можна доїхати за 10 хвилин, до міжнародного аеропорту «Бориспіль» – 20 хвилин.

        Довідки за телефоном: (044) 280-90-11.