УКРАЇНА ПІДНЯЛАСЬ НА 5 ПУНКТІВ У РЕЙТИНГУ DOING BUSINESS

      Світовий банк опублікував новий рейтинг DoingBusiness 2019, який досліджує інвестиційну привабливість та простоту ведення бізнесу в 190 країнах світу. Загальна позиція України серед усіх країн світу виросла з 76 місця до 71. Україна покращила свою позицію у рейтингу за компонентом «Отримання дозволів на будівництво». Це найвища позиція серед усіх 10-ти індикаторів, за яким розраховується рейтинг.

       За підрахунками експертів World Bank, 1 пункт в загальному рейтингу Doing Business дає можливість додатково залучити в економіку близько $600 млн інвестицій. 

УКРАЇНА ПІДНЯЛАСЬ НА 5 ПУНКТІВ У РЕЙТИНГУ DOING BUSINESS

       «Це ще один доказ того, що у всьому світі будівельна галузь є локомотивом розвитку економіки. А ще – найбільшим ринком праці, адже поруч з будівельником роботу мають суміжні галузі. Будь-які позитивні зрушення у будівництві  одразу  відображаються на інвестиційному кліматі країни в цілому. Якщо закордонні партнери будуть бачити, що вести бізнес в Україні не тільки прибутково, а й прозоро, ми матимемо потужний приплив інвестицій, що , своєю чергою, дає поштовх до розвитку економіки в цілому», – прокоментував рейтинг президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

       За індикатором «Отримання дозволів на будівництво» Україна випередила Австрію, Польщу, Фінляндію, Латвію, Канаду, Білорусь, Казахстан і навіть Японію. Аналізований період охоплює зміни, які відбулися з червня минулого по травень поточного року. Звіт Doing business складається з 2003 року.