УКРАЇНА ПІДНЯЛАСЬ НА 7 СХОДИНОК У РЕЙТИНГУ DOING BUSINESS

        Україна посіла 64 сходинку у рейтингу Світового банку Doing business-2020, який досліджує інвестиційну привабливість та простоту ведення бізнесу в 190 країнах світу. В цілому за рік Україна піднялась на 7 позицій. Один із найбільших прогресів у +10 пунктів був продемонстрований за компонентою «отримання дозволу на будівництво».

        За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, будь-які позитивні зрушення у будівельній галузі позитивно відображаються на інвестиційному кліматі країни.

УКРАЇНА ПІДНЯЛАСЬ НА 7 СХОДИНОК У РЕЙТИНГУ DOING BUSINESS

         «Галузь будівництва є однією з основоположних для економіки. Загальний оборот галузі у світі складає близько 13% ВВП. Майже 7% працюючого населення світу задіяні саме у цій сфері. Плюс 5-7 дотичних галузей, які мають роботу завдяки будівництву. Саме тому будь-які позитивні зрушення у галузі накладають відбиток на стан справ у країні в цілому.

       Ріст України у рейтингу Doing business-2020 це, в першу чергу, сигнал для притоку інвестицій. Які потягнуть за собою створення нових робочих місць, наповнення бюджетів, зростання загального рівня життя. Сподіваюсь, що ріст у рейтингу матиме саме такі наслідки для реального стану справ», – зазначив Ігор Кушнір.

УКРАЇНА ПІДНЯЛАСЬ НА 7 СХОДИНОК У РЕЙТИНГУ DOING BUSINESS

       Рейтинг Doing Business складається щороку Світовим банком. Звіт формується за підсумками комплексного дослідження стану реформ в кожній країні за 10 основними індикаторами. Індекс легкості ведення бізнесу Doing Business є важливим маркером для інвесторів при ухваленні рішення про інвестиції в ту чи іншу країну світу.