УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНИКИ ВПРОВАДЖУЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ.

 22 жовтня 2013 року між Європейським Економічним Сенатом (ЄЕС) і Конфедерацією будівельників України було підписано Договір про співробітництво.

До складу Європейського Економічного Сенату входять близько 300 власників бізнесу і топ-менеджерів великих компаній, а також  представники різних сфер економіки, науки і політики. На сьогодні близько 80% всіх законів та положень, що відносяться до економіки та соціального життя, так чи інакше диктує офіційний Брюссель.

У підписанні договору взяли участь генеральний директор ЄЕС Майкл Єгер, президент Асоціації платників податків Європи Рольф Барон фон Хохенхау, головний юрист ЄЕС Торстен Гроссе, а також президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе та віце-президент КБУ Олександр Ротов.

«Це дуже важливий та правильний крок для України,- зазначив  Олександр Ротов на прес-конференції після підписання договору про співпрацю.  – Оскільки завдяки цьому документу ми не лише будемо інтегровані у європейський ринок, але й отримаємо можливість бути більше зрозумілими та відкритими для наших партнерів».

Представництва ЄЕС дозволяють провести обмін знаннями та досвідом, що є основою міжнародного співробітництва та партнерства. А від так, поради європейських підприємців дуже необхідні.

    Глава правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуду»  Ігор Кушнір впевнений, що тісна співпраця з європейськими інститутами позитивно позначиться і на якості виконуваних робіт. «Потужні будівельні компанії вже давно впроваджують європейські стандарти і технології. А близьке партнерство з ЄС дозволить зробити їх обов’язковими для всіх забудовників і таким чином підвищити планку загальної якості робіт. Відповідно, об’єкти будуть технічно досконалішими. А це означає, що житло для українців буде зручним, комфортним, теплим, із необхідними коефіцієнтами енергоефективності, термоізоляції та іншими показниками», – сказав Ігор Кушнір.

Експерти будівельної галузі вважають, що Україна готова до конструктивного діалогу з потенційними інвесторами і виходу вітчизняних компаній на новий міжнародний рівень, що дозволить використовувати всі інструменти, які надає ринок Європи.