ПРИСКОРЕННЯ І КОНТРОЛЬ: ІГОР КУШНІР ЗАВЕРШИВ ЧЕРГОВИЙ ОБ’ЇЗД БУДІВЕЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ КОМПАНІЇ

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір проїхався по фінальній частині будівельних майданчиків компанії, завершивши серію об’їздів, головною метою яких була перевірка темпів виконання робіт. За його словами, аналогічні інспекції будівництв будуть проводиться на регулярній основі.

«На сьогоднішній день я закінчив чергову серію об’їздів, особисто побувавши на кожному з будмайданчиків компанії. За результатами можу сказати, що всюди роботи ведуться. На деяких будівництвах не так швидко, як хотілося б, – робітникам про це сказав. Я буду стежити за «прискоренням» і контролювати кожен крок. В цілому, результати задовільні! Через деякий час зайдемо на друге коло, контроль був і буде постійним», – зазначив Ігор Кушнір.

Будівництво житлового комплексу «Абрикосовий» в самому розпалі. Робочі закінчують моноліт парапету даху будинку №1. На рівні 20 поверху виконується цегляна кладка стін, скління вікон і балконів – на 13 поверсі. У будинку №2 продовжують виконувати моноліт на рівні 18 поверху і цегляну кладку на 6-7 поверсі. У 3 домі будівельники облаштовують моноліт на 19 поверсі, на 13 поверсі виконується кладка. Крім того, у всіх трьох будинках  виконується монтаж вентиляційних блоків.

Майже закінчено будівництво апарт-комплекс у Пущі Водиці. У будівлі  закінчують фасадні роботи. Усередині – на фінальному етапі встановлення дверей, вже виконано чорновий благоустрій місць загального користування, найближчим часом почнуть чистові роботи. Триває установка пожежної сигналізації. У дворі комплексу виконують благоустрій території та внутрішні дворові проїзди.

У житловому комплексі «Італійський квартал» моноліт і кладка в повному обсязі завершені на всіх 14 будинках. Також виконана покрівля і роботи по встановленню вікон. У будинках № 1-12 триває облаштування фасаду і внутрішні оздоблювальні роботи в місцях загального користування, в 13 і 14 будинку вони повністю виконані. В цілому, в комплексі продовжуються роботи з облаштування зовнішнього і підземного газопроводів.

ЖК «Lake house» будується. У будинку триває облаштування моноліту і цегляної кладки. У першій секції залито плиту перекриття 7 поверху, з 2 по 4 поверх виконана цегляна кладка. У секції №2 виконується вертикал  моноліту на рівні 12 поверху, на 7-8 поверсі будівельники виконують цегляну кладку.

У 1 і 2 секціях житлового комплексу «Академ парк» виконуються роботи по проведенню електричних і сантехнічних комунікацій, встановлюють систему пожежної безпеки. В секціях №3 і 4 на фінішному етапі роботи по виконанню парапету даху. У секції №5 виконано 50% моноліту – на рівні 18 поверху, виконується  цегляна кладка на 14 поверсі. У 6 і 7 секціях виконується моноліт на рівні 11 поверху, цегляна кладка виконана на рівні 7 поверху. Крім того, повністю готове покриття паркінгу, на ньому почали облаштування гідроізоляції.