ЦЬОГОРІЧ КИЇВМІСЬКБУД РЕАЛІЗОВУВАТИМЕ НЕРУХОМІСТЬ У 31 ОБ’ЄКТІ

       Холдингова компанія повідомляє, що на сьогоднішній день будівельні роботи ведуться на 31 об’єкті різної ступені готовності. Це і великі житлові комплекси, як то «Manhattan city», «Mirax», «Медовий», «На Каховській», так і об’єкти по вул. Лейпцизькій, вул. Іоанна Павла ІІ, Обухівській та Панельній. Кілька квартир ще є у наявності у с. Тарасівка Києво-Святошинському районі, будинок введений в експлуатацію.

       На квартири в окремих будинках діють знижки. Так купити нерухомість дешевше на 20% можна у житлових комплексах «Manhattan city», у новобудовах по вул. Іоанна Павла ІІ (колишня вул. П.Лумуби), по вул. Освіти, 16 та 16-А, по вул. Обухівська, 135 (у всіх трьох чергах) та по вул. Драгоманова, 35.

       На 15% дешевше сьогодні можна придбати квартиру у готовому будинку по вул. Дубініна, 5/15.

       До 10% можна зекономити на нерухомості у ЖК по вул. Горлівська, Панельна, у ЖК «Французький квартал», у об’єкті по вул. Лейпцизька, у ЖК «Замковецький», «Mirax», «Медовий» на «На Каховській» та у комплексі на Чоколівському бульварі, 27-Б.

       5% забудовник дарує на квартири у готових будинках по вул. Гарматна, Глушкова, у ЖК на Позняках, 4-А, на проспекті Соборності та у с. Тарасівка.

       Також, звертаємо вашу увагу, що «Київміськбуд» реалізує апартаменти у м. Одеса, у житлово-готельному комплексі на 13 станції Великого Фонтану. Сьогодні їх можна придбати зі знижкою до 10%.

       У 2018 році Холдингова компанія розпочинає будівництво ще кількох нових житлових комплексів – у провулку Коломийський, по вул. Сортувальній, по вул. Причальній, по вул. Освіти, унікальний проект за принципом «місто в місті» – «Світло Парк» поблизу станції метро «Видубичі» та комплекс з маловисотних будинків на Оболоні. Старт продажів нових об’єктів запланований на весну.

       Також купити квартиру, паркінг або приміщення для бізнесу можна за допомогою безвідсоткової розстрочки від забудовника або у іпотечний кредит (позику надають афільовані банківські установи «Кристалбанк» та «Укргазбанк»).

       Для зручності клієнтів «Київміськбуд» організував відділи продажу біля всіх великих об’єктів компанії. Щоб отримати консультацію та обрати нерухомість, не обов’язково приїздили до Центрального офісу. Відділи діють за адресами: вул. Сергія Данченка, 28-Б (І секція ЖБ-1), по вул. Глибочицька, 43, вул. Каховська, 60, вул. Радченка, 27-29, на перетині проспекту Перемоги на Повітрофлотського мосту біля ЖК «Manhattan sity» та вул. Омеляновича-Павленка, 4/6.

       Більш детально інформацію про об’єкти, які реалізує «Київміськбуд» можна дізнатися на офіційному сайті компанії: https://kmb.ua/ua/objects/  або за телефоном Call-центру: (044) 280-90-11.

       Обирайте найбільш зручний для вас спосіб і живіть у власній квартирі вже сьогодні!