У КАБМІНІ РОЗРОБЛЯТЬ ПРОЄКТ УГОДИ ДЛЯ ДОБУДОВИ ОБ’ЄКТІВ УКРБУД

Міністерство оборони спільно з Міністерством юстиції протягом двох тижнів розроблять проект для укладення необхідних угод для добудови об’єктів будівельної корпорації “Укрбуд”.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в своєму Telegram-каналі.

“Сьогодні Кабмін підтримав проект розпорядження, який дає старт процесу вирішення цієї проблеми. Протягом двох тижнів Міноборони спільно з Мін’юстом повинні розробити проект угоди для укладення необхідних угод, що дозволить завершити будівництво об’єктів” Укрбуду “і захистить майнові права інвесторів”, – написав Шмигаль .

Він додав, що уряд в понеділок, 15 червня, провів зустріч із ініціативною групою інвесторів житлових комплексів корпорації “Укрбуд”, де обговорювалися шляхи врегулювання питання добудови об’єктів.

Раніше президент ПрАТ “ХК” Київміськбуд “Ігор Кушнір в інтерв’ю Glavkom.ua сказав, що на ситуацію з Укрбуд дивиться зі стриманим оптимізмом.

“Є розуміння того, скільки потрібно грошей на добудову об’єктів. Є розуміння проблемних питань. Є план їх вирішення. Уряду та іншим органам влади, в компетенції яких ці питання знаходяться, давно направлені листи з викладенням ситуації. Але все зрушиться з місця, коли подолаємо три основні перешкоди: підписання договорів на тих же умовах, визначення джерел фінансування і зняття перешкод щодо введення в експлуатацію недобудованих об’єктів”.

Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» прийнято 5 об’єктів. Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія».

Як повідомлялося, 15 червня інвестори будівельної корпорації “Укрбуд” провели під будівлею Офісу Президента і Будинком уряду акцію, вимагаючи відновити будівництво житлових комплексів. У цілому, своє житло чекають 13 тисяч сімей, серед яких багато військовослужбовців, членів сімей загиблих в зоні проведення ООС.