У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ПРОХОДИТЬ ПЕРЕВІРКА МІЖНАРОДНОЇ АУДИТОРСЬКОЇ КОМПАНІЇ «HLB UKRAINE».

   Проведення аудиту дозволить визначити, наскільки правомірною є робота Холдингової компанії і чи не порушують у «Київміськбуді» законодавство.

У «Київміськбуді» триває аудит, який проводить одна з найвідоміших  міжнародних компаній «HLB Ukraine». Відповідно до чинного законодавства, «Київміськбуд», як Публічне акціонерне товариство, зобов’язаний щокварталу проходити аудиторську перевірку щодо належного виконання своїх зобов’язань, фінансово-економічної та правової діяльності.

«Проводять ці аудити спеціалізовані підприємства, які обираються за певними критеріями на конкурсній основі, що необхідні для перевірки діяльності Публічних акціонерних товариств. Тобто, такі компанії, які дають можливість не сумніватися в їх висновках. Минулого року таку перевірку у нас проводила аудиторська фірма  «HLB Ukraine». Це компанія, яка входить до десятки провідних аудиторських компаній, у якої по всьому світу більше 1900 агентств. Компанія має беззаперечний авторитет у всіх органів, що здійснюють перевірку, а також бізнесменів, з якими вона працює, користується великою довірою і не дає підстав для сумнівів у правильності її аудиторських висновків», – пояснив Глава правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

Аудит міжнародної компанії дасть відповідь на питання чи порушують у «Київміськбуді» законодавство. Адже останнім часом у ЗМІ з’явилось чимало замовних матеріалів, за допомогою яких, наближені до високопоставлених осіб люди, намагаються скомпрометувати роботу керівників компанії, розповсюджуючи недостовірну інформацію. Як наслідок, почастішали звернення інвесторів, які переймаються подальшою долею будівництва об’єктів, у які вони вклали кошти і тим, що буде з потужним будівельним холдингом.

 Президент «Київміськбуду» наголошує,  діяльність холдингу абсолютно відкрита і прозора. Роботи на всіх 49 будівельних майданчиках йдуть згідно робочих графіків, щотижня поводяться об’їзди-перевірки, виїзні наради, що дозволяє будь-які недоліки одразу виявляти і усувати. Сприяє цьому і аудиторська перевірка, що має виявити будь-які дії, які можуть зашкодити діяльності компанії.

«Вони повинні знайти, ті неправильні рішення, якщо такі є, які були прийняті Правлінням компанії або Наглядовою радою у бухгалтерському обліку, у фінансовій сфері та інших. Ну, припустимо, ми там неправильно нарахувати податки, дивіденди, чи тендер якийсь провели не так, або, скажімо, вчинили певні дії, які можуть спричинить збитки компанії, або неправильно здійснили закупівлю чого-небудь. Все це вони вивчають, і відповідний висновок лягає в основу документа,  який є основоположним  для проведення Загальних зборів акціонерів. На його підставі акціонери приймають рішення про те, як працювало підприємство протягом року», – пояснив Ігор Кушнір.

За результатами щоквартального аудиту формується річна звітність, яку оприлюднюють на Загальних зборах акціонерів. Відповідно акціонери компанії голосують, вважати задовільною чи незадовільною діяльність управлінського складу.

«За 2013 у нас вже є висновки аудиторської перевірки міжнародної компанії, і цей аудит був представлений на розгляд Зборів акціонерів. Його визнали задовільним. Щодо поточного року, то за перший квартал ми вже перевірку пройшли, через місяць будуть висновки перевірки за другий квартал і сумарно за перше півріччя”, – додав президент «Київміськбуду». 

Нагадаємо, під час Загальних  зборів акціонерів, що відбулись 30 квітня 2014 року,  роботу Правління, Наглядової ради та Ревізійної комісії “Київміськбуду” за 2013 рік визнано задовільною. За результатами діяльності компанії з 1 липня поточного року акціонерам «Київміськбуду» почали виплачувати дивіденди. За підсумками діяльності у 2013 році буде виплачено 26 млн грн  та 12 млн грн за 2012 рік.

У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ПРОХОДИТЬ ПЕРЕВІРКА МІЖНАРОДНОЇ АУДИТОРСЬКОЇ КОМПАНІЇ «HLB UKRAINE».