У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ПРОЙШЛИ РІЧНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ

Холдингова компанія «Київміськбуд» провела чергові річні Загальні Збори акціонерів. Акціонери компанії визнали роботу Правління та Наглядової ради – задовільною та погодили виплату дивідендів у сумі  34 959,8 тис грн., що становить 35% від суми чистого прибутку, одержаного Товариством у 2016 році.

Традиційно зі звітом щодо діяльності компанії у 2016 році перед акціонерами виступили Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір, Голова Наглядової ради Володимир Слончак та Голова ревізійної комісії Ольга Мельник.

       У своєму звіті президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір зазначив, що компанія продовжує розвиватися і нарощувати обсяги виробництва. За звітний рік збудовано та введено в експлуатацію понад 330 тисяч кв.м нерухомості – 18 житлових будинків на 4740 квартир, а також більше 23 тис. кв.м нежитлових приміщень, 5 паркінгів на 401 машиномісце, 2 дошкільних заклади на 440 місць (по 220 кожне). Частка житла, побудованого «Київміськбудом» у 2016 році, становить 22% від загальної кількості зведеного усіма іншими компаніями у Києві.

       Ігор Кушнір повідомив, що згідно пускової програми на 2017 рік заплановано введення в експлуатацію 20 житлових будинків та 8 паркінгів на 1931 машиномісце, та додав, що сформована  задільна програма на 2018 рік і ведуться роботи з підготовки планів на 2019 рік.

«Якщо брати загальний будівельний заділ компанії, то зараз на різних стадіях готовності в роботі «Київміськбуду» близько 1,4 млн квадратних метрів нерухомості. Це 55 проектів і по 8-ми з них ми почали роботу в цьому році. Таким чином на сьогодні в стадії будівництва знаходяться: 41 житловий будинок на 12 536 квартир, загальна площа яких становить понад 734 тис кв.м, з нежитловими приміщеннями площею понад 65 тис кв.м, 10 паркінгів на 2800 машиномісць», – повідомив Ігор Кушнір та додав, що до кінця року планується розпочати роботу ще по 8-10 проектах. Також, Голова правління компанії повідомив, що «Київміськбудом» спільно з «Кристалбанком» започатковано програму іпотечного кредитування «Від мрій – до дій» під рекордно низькі відсотки (від 5% річних) та програму «Винагорода за довіру»,в рамках якої інвестор може вкласти гроші в будівництво об’єктів компанії, з можливістю повернути їх через 180 днів із моменту здійснення проплати, із нарахованою винагородою.

Основну увагу у своєму звіті Голова правління «Київміськбуду» приділив фінансовим показникам  компанії. Він зазначив, що у 2016 році активи Компаніїсклали 6,2 млрд грн, основні засоби збільшилися на 28% або 79,6 млн грн в порівнянні з 2015 роком і склали 368,4 млн грн.

       За словами президента «Київміськбуду», чистий дохід Компанії за 2016 рік зріс на 42% в порівнянні з 2015 роком і склав 2,9 млрд грн. Чистий прибуток склав 99,9 млн грн., що на 10% більше за аналогічний показник 2015 року (90,96 млн грн). Протягом 2016 року Компанією сплачено податків, зборів та інших обов’язкових платежів на суму понад 80,0 млн грн, нараховано та виплачено дивідендів акціонерам у сумі 31,8 млн грн, що склало 35% від чистого прибутку отриманої в 2015 році.

       Ігор Кушнір підкреслив, що за період 2016 року дебіторська заборгованість скоротилася в порівнянні з 2015 роком більш ніж в два рази і склала 97,9 млн грн.

Діяльність «Київміськбуду» була відзначена нагородами, серед них – визнання Компанії Лідером будівельної галузі-2016 року, завойоване перше місце в рейтингу будівельних компаній Києва, та визнання лідером рейтингу якості управління корпоративною репутацією.

       «Це все говорить про те, що позитивні результати роботи компанії дійсно видно. Також хотів би підкреслити, що  один із принципів нашої компанії – соціальне партнерство. Благодійні проекти, якими займається колектив, близькі серцям наших співробітників, а це і мотивація до роботи, і гордість за те, що маєш відношення до милосердя, і просто традиції великої будівельної компанії. Це і понад 30-річна опіка дитбудинком «Малятко», і співпраця по охороні здоров’я наших працівників із багатопрофільною клінікою «Медбуд», – розповів Ігор Кушнір.

       Розповів очільник Холдингової компанії і про основні завдання розвитку Компанії на 2017 рік. Це забезпечення виконання пускової програми будівництва житла на 2017 рік і задільної програми будівництва житла на 2018 рік із поетапним збільшенням обсягів житлового будівництва, та продовження роботи по впровадженню нових механізмів залучення інвестицій. На думку Ігоря Кушніра, виконання всіх цих заходів призведе до зростання основних показників фінансово-господарської діяльності Компанії та до збільшення суми виплат дивідендів акціонерам компанії.

       Голова Наглядової ради Володимир Слончак у своєму звіті наголосив, що завдяки активній роботі Наглядової ради та Правління, Холдинговій компанії вдалося збільшити показники фінансово-господарської діяльності та залучити значну кількість інвестицій. Він підкреслив, що Компанія щорічно виплачує акціонерам дивіденди. За результатами діяльності «Київміськбуду» у 2016 році акціонери отримають майже 35 млн грн, що становить 35% від суми чистого прибутку. Також, Голова Наглядової ради акцентував, що бюджет Києва не тільки отримає прибуток від діяльності Компанії у вигляді нарахованих дивідендів, а й на тому, що до комунальної власності міста «Київміськбудом» передано об’єктів і мереж на суму понад 67 млн грн.

       Голова Ревізійної комісії Ольга Мельник підтвердила відповідність ведення бухгалтерського обліку компанії згідно з чинним законодавством та достовірність її фінансової звітності.

      За результатами заслуханих звітів, акціонери визнали роботу Правління, Наглядової ради та Ревізійної комісії задовільною. Під час Зборів було прийнято рішення погодити виплату дивідендів акціонерам компанії у розмірі 35 % від чистого прибутку, що становить 34 959,8 тис грн. Виплату дивідендів розпочати з 01.07.2017.