У «КИЇВМІСЬКБУДІ» СТАРТУВАЛА НОВА ПРОГРАМА ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ

Українці отримають вигідні умови для купівлі житла  

Холдингова компанія «Київміськбуд» спільно з ПАТ «Кристалбанк» запровадила нову програму кредитування фізичних осіб на купівлю нерухомості.

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, програма створювалася з метою надати можливість більшій кількості українців стати власниками житла.

«Були створені умови, на яких людина навіть в сьогоднішній економічній ситуації зможе дозволити собі купити квартиру. Оптимальний розмір першого внеску – близько 30%, період кредитування – до 10 років. При цьому відразу після введення будинку в експлуатацію право власності оформлюється безпосередньо на покупця», – розповів Ігор Кушнір.

У «КИЇВМІСЬКБУДІ» СТАРТУВАЛА НОВА ПРОГРАМА ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ

 

У «Кристалбанку» запевнили, що гарантують відсутність будь-яких додаткових прихованих платежів, конкурентний рівень процентних ставок і зручну схему погашення кредиту.

«У всьому світі іпотечне кредитування є одним з основних механізмів підтримки будівельної галузі та економіки країни в цілому. «Київміськбуд» має запас міцності і досить потужностей, щоб реалізувати програму на вищому рівні і дати можливість людям нарешті купити власну квартиру», – прокоментував президент «Київміськбуду».