У МЕДБУДІ ОНОВЛЯТЬ РЕАНІМАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Холдингова компанія «Київміськбуд» відремонтує відділення реанімації медичного центру «Медбуд». Такою новиною привітав трудовий колектив дочірнього підприємства з професійним святом  директор Департаменту з управління майном та активами «Київміськбуд» Юрій Катриченко.

У МЕДБУДІ ОНОВЛЯТЬ РЕАНІМАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ

У МЕДБУДІ ОНОВЛЯТЬ РЕАНІМАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ

«Ми провели багато переговорів і складну роботу, щоб сьогодні, у переддень вашого професійного свята, я мав честь оголосити вам про таке рішення Правління компанії і президента «Київміськбуд» Ігоря Кушніра. Я хочу щиро привітати всіх присутніх з Днем медичного працівника. Ви дійсно зараз на передовій, ви дійсно – герої, всі, без винятку. Це висока місія – бути на сторожі людського здоров’я і життя у будні і свята, і, особливо,  у часи пандемій. Від імені всього колективу «Київміськбуд» бажаю вам наснаги, міцного здоров’я, достатку і благополуччя в родині. А ще позитивних пацієнтів і негативних тестів», – сказав Юрій Катриченко.

У МЕДБУДІ ОНОВЛЯТЬ РЕАНІМАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Своєю чергою, директор медичного центру «Медбуд» Максим Литвиненко подякував «Київміськбуду» за допомогу, оновлені приміщення лікарні і постійну підтримку.  Звертаючись до колективу, він зазначив, що цьогорічне свято проходить у незвичній формі, але навіть у такі складні часи, є місце добрим побажанням, щирій подяці всім лікарям клініки, і всім медикам України, які докладають зусилля, щоб зупинити хворобу, побороти вірус і дати людям надію на одужання.

У МЕДБУДІ ОНОВЛЯТЬ РЕАНІМАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Багатофункціональний медичний центр «Медбуд» із відповідним обладнанням та можливостями для сучасної діагностики, лікування і профілактики різних захворювань, створено за підтримки та активної участі Холдингової компанії «Київміськбуд».