У ПРОДАЖУ З’ЯВИВСЯ АПАРТ-КОМПЛЕКС НА ЕЛЕКТРИКІВ

Холдингова компанія «Київміськбуд» інформує, що у продажу з’явився новий апарт-комплекс за адресою: пров. Електриків, 11 у Подільському районі Києва.

Апарт-комплекс складається з 10-поверхової будівлі. Майбутнім власникам запропоновані різноманітні функціональні планування апартаментів: однокімнатні – від 35 м², двокімнатні – від 59 м², трикімнатні – від 102 м² та дворівневі апартаменти.

Авторський проект передбачає видові апартаменти, з вікон яких відкриваються панорамні види на Дніпро, мальовничий Поділ та центр ділової столиці.

Вартість квадратного метра – від 19 374 грн з урахуванням знижки. Так при повній оплаті покупець отримує 5% знижки за умови придбання 1кімнатних апартаментів, 10% – для 2-5 кімнатних апартаментів.

Власна інфраструктура апарт-комплексу включає в себе розташовані на першому поверсі магазини, кафе, відділення банку та інше.

Новий апарт-комплекс у провулку Електриків спроектований за індивідуальним проектом та поєднує в собі злиття заміського та міського стилів життя. Саме тому комплекс оцінять яскраві, творчі особистості, що йдуть в ногу з життям міста та його тенденціями.