ВКЛАДАЮЧИ КОШТИ У БУДІВНИЦТВО – ПЕРЕВІР НАДІЙНІСТЬ ЗАБУДОВНИКА!

 За даними експертів ринку нерухомості понад 100 тис. інвесторів в Україні постраждали від недобросовісних забудовників. Як не втратити кошти і на що варто звернути увагу, інвестуючи у новобудову «на етапі котловану», порадили у «Київміськбуді».   

В Україні недобудованими залишаються 2,4 тис. багатоповерхівок, зазначають у Конфедерації будівельників України. Кількість українських сімей, що інвестували кошти у неіснуючі квадратні метри, сягнуло понад 100 тисяч. І повернути затрати майже неможливо. Адже, згідно вітчизняного законодавства, громадяни, які вклали кошти у житло до введення будинку в експлуатацію, не є його власниками, навіть, якщо вони заплатили 100% вартості квартири. А тому, вплинути на забудовника, який не виконав свої зобов’язання і на терміни добудови об’єкту, ніяк не можуть. Судові позови тривають роками.

Забудовники, що не змогли закінчити роботи на будинках, звинувачують кризу 2008 року. На розпочаті об’єкти не вистачало коштів, а банківські кредити для юридичних осіб з’їли б весь запланований прибуток і навіть більше. Спроба пересидіти «важкі часи»  вилилась у 3,5 тис. «заморожених об’єктів» будівництва. На одних майданчиках роботи не пішли далі виритого котловану, на інших − зупинилися на рівні 3 – 5 поверхів. Деякі об’єкти, вважають спеціалісти, добудовувати вже не варто. Адже, згідно будівельних норм, якщо не зведено дах і не встановлено вікна, фасад герметично не закритий, то будинок починає руйнуватися. І вже через 5-7 років простою легше і дешевше звести новий. На сьогоднішній день роботи вдалось відновити лише на 1,3 тис. майданчиках.

Всі ці негативні приклади, так чи інакше, не сприяють довірі інвесторів до забудовників, попри те, що більшість об’єктів у столиці добудовується вчасно або з невеликою затримкою.

Втім, варто зазначити, що саме інвестиційний спосіб будівництва житла, як показує досвід ПАТ «ХК «Київміськбуд», є одним із найбільш вигідних, як забудовнику, так і інвестору. Адже перший отримує фінансування на ведення будівельно-монтажних робіт, а другий – суттєву знижку на квартиру. Більше того, інвестиційна діяльність –  важлива умова сталого зростання економіки, хоча й пов’язана з певним ризиком.

ВКЛАДАЮЧИ КОШТИ У БУДІВНИЦТВО – ПЕРЕВІР НАДІЙНІСТЬ ЗАБУДОВНИКА!

 «Київміськбуд» першим серед будівельних організацій розпочав програму спорудження житла за рахунок залучення внутрішніх приватних інвестицій. Цим самим започаткував новий напрямок у будівництві. Більше ніж піввікова історія Холдингової компанії, на рахунку якої понад 6 тисяч збудованих багатоквартирних будинків і жодної недобудови – чи не найкраща гарантія для інвесторів, які бажають зекономити і купити житло на початковому етапі будівництва. Однак, за останні роки на ринку нерухомості з’явилось безліч будівельних компаній, які не можуть похвалитися такою історією, але також будують за кошти інвесторів. Щоб не втрапити у халепу при виборі забудовника, звертаємо Вашу увагу на такі нюанси:

1.    Перед тим, як укласти угоду, зберіть якомога більше інформації про обрану компанію. Сьогодні це зробити не важко. Особливо звертайте увагу на завершені об’єкти будівництва, скільки їх, як вчасно були зведені.
2.    Довідатися, з якими банками співпрацює забудовник. Додаткова гарантія надійності – партнерство однієї або кількох солідних фінансових установ.
3.    Також, позитивним сигналом при виборі компанії-забудовника є його участь у  державних програмах із кредитування житла (навіть, якщо Вам кредит не потрібний). Адже, щоб стати партнером держави, потрібно пройти неабиякі перевірки відповідних структур.
4.     У відділі продажів компанії на першу Вашу вимогу менеджер повинен пред’явити будівельну ліцензію. Зверніть увагу, чи діятиме вона до введення в експлуатацію обраного Вами будинку.
5.     Перевірте акт про право власності на землю, на якій планується або вже відбувається будівництво, або ж договір оренди цієї земельної ділянки.
6.    Також варто вивчити дозвіл на будівництво і поцікавитися висновками експертизи будівельного проекту. До речі, відтепер це можна зробити за допомогою сайту http://mkk.kga.gov.ua/Main/Index
7.    Перед підписанням договору із забудовником, уважно вивчіть всі його пункти. Візьміть проект договору з собою, проконсультуйтесь зі знайомим юристом. У договорі обов’язково повинні бути прописані детальні дані про об’єкт договору – квартиру, а також ціна договору і терміни будівництва.
8.    Низька ціна вартості квадратного метру не привід радіти. Орієнтиром повинна бути середня вартість житла на первинному ринку нерухомості. Жодна будівельна компанія не працюватиме собі у збиток, і якщо Вам обіцяють щось дуже грандіозне за невеликі гроші – швидше за все  вас дурять.
9.    Довідайтесь, чи є можливість поетапної оплати обраної квартири? Якщо забудовник погоджується отримувати Ваші кошти частинами, значить має власні джерела фінансування і темпи будівництва не залежать від кількості проданих квартир.
10.   Зверніть увагу, як оформлюється купівля житла. Наприклад, «Київміськбуд» для зручності інвесторів виконує цю функцію силами компанії.

Про те, що інвестиційний спосіб купівлі житла залишається найбільш популярним, свідчить статистика. У 2013 році було укладено на 20% більше інвестиційних угод на придбання житла, ніж у 2012 році. Купівля квартири – великий  крок у житті кожної людини. Якщо  Ви готові до такого кроку – звертайте увагу на репутацію забудовника. «Київміськбуд» пишається своєю історією і репутацією надійного забудовника. Команда професійних менеджерів під керівництвом президента компанії Ігоря Кушніра, впевнено тримає курс на збільшення кількості збудованого житла, на підвищення якості будівельно-монтажних робіт. У 2013 компанія готується ввести в експлуатацію понад 360 тис.кв.м. житла та  споруд соціального й комерційного призначення. Спеціалісти Холдингу вивчають новітні технології, акумулюють передовий досвід вітчизняних і зарубіжних компаній, який активно впроваджують на будівельних майданчиках компанії. Зараз  «Київміськбуд» одночасно проводить роботи на 34 земельних ділянках. Всі об’єкти на різних етапах будівництва. Варто зазначити, що в будинках, які готуються до введення в експлуатацію, майже не залишається  вільних квартир, адже  близько 30% помешкань розкуповується ще «на етапі котловану». І до закінчення будівництва (1,5 – 3 роки) інвестори викуповують решту житла.

Всі об’єкти «Київмісьбуду» розміщенні на сайті http://www.kmb-sale.com/ , наші менеджери готові надати вам змістовну консультацію як за телефоном:(044) 280-90-11 у відділі продажу головного офісу. Для зручності інвесторів консультаційні відділи продажу відкриті і біля житлових комплексів  ЖК «Французький квартал» тел.: (044) 521-68-68 (вул. Анрі Барбюса, 52/1) та на житловому масиві «Позняки 4 А» (перетин вул. О. Пчілки та вул. М. Драгоманова), тел.: (044) 220-00-14,факс (044) 220-13-31.

Будують багато, добудовують – одиниці. Обирайте надійного забудовника!

 Ваш «Київміськбуд»

ВКЛАДАЮЧИ КОШТИ У БУДІВНИЦТВО – ПЕРЕВІР НАДІЙНІСТЬ ЗАБУДОВНИКА!