ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ!

Щодо будівництва житлових будинків по вулиці Кіото, 5-9 у Деснянському районі, повідомляємо:

1.  Земельна ділянка площею 1,26 га на вул. Кіото,5-9, передана для будівництва житлового багатоповерхового будинку,  виділена Київрадою 2003 року.
2.  Дозвіл на виконання будівельних робіт № 0061-Дс отриманий 12.02.2008 року.
3.  Пунктом 8 Прикінцевих положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 №3038-VI передбачено, що дозволи на виконання будівельних робіт, отримані до набрання чинності цим Законом, є чинним до завершення будівництва об’єкта.
4.  Договір оренди земельної ділянки дійсний до 16.11 2014 року.

Затверджений проект має такі показники:
–  Житловий будинок № 1, загальна площа квартир  S=14421 м2; 176 квартир;
–  Житловий будинок №2, загальна площа квартир  S=14421 м2; 176 квартир;
–  Житловий будинок №3, загальна площа квартир  S=14421 м2; 176 квартир;
–  Окремо розташована трансформаторна підстанція;
–  Відкриті автостоянки;
–  Приміщення паркінгів.

Керівництво ПАТ «ХК «Київміськбуд» проводить роз’яснювальну роботу  і активно шукає шляхи порозуміння з мешканцями, що виступають проти будівництва  на ділянці по вул. Кіото, 5-9.  Під головуванням заступника Голови Київської міської державної адміністрації  Михайла Кучука та за участі президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, віце-президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуарда Шевчука, директора підрядної організації  – ВАТ «Трест «Київміськбуд-3» Миколи Олефіра була проведена виїзна нарада, за результатом якої прийнято рішення створити робочу групу. До її складу увійдуть представники КМДА, Холдингової компанії «Київміськбуд», Деснянської РДА, підприємств району, земельні ділянки яких прилягають до забудови, громадських організацій та мешканців. Робоча група утворена для вирішення питань щодо подальшого будівництва по вул. Кіото, 5-9.
За для уникнення непорозумінь і розповсюдження негативної інформації щодо незаконності дозвільних документів, ПАТ «ХК «Київміськбуд» надає копії документів у відкритий доступ і готова пред’явити їх оригінали на першу ж вимогу.

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ! ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ! ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ!