ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ КВАРТИР В ЖК «СОНЯЧНА РІВ’ЄРА» та ЖК «ПЕКТОРАЛЬ»

«Київміськбуд»  інформує покупців квартир в ЖК «СОНЯЧНА РІВ’ЄРА» та ЖК «ПЕКТОРАЛЬ» (секції 1 і 2) про здійснення державної реєстрації нотаріусом речових прав на нерухоме майно відповідно до вимог чинного законодавства України.

Довірителі можуть звертатися за адресою: м.Київ, вул. Сверстюка, 23, кабінет 303 (тел. (044) 337 05 03) з оригіналами укладених договорів (при собі мати оригінал паспорта та ідентифікаційного номера) для підписання Актів приймання-передачі об’єктів інвестування та Договорів доручення для здійснення подальшої реєстрації права власності на придбані квартири.

Реєстрація права власності для довірителів «Укрбуд» ПрАТ «ХК «Київміськбуд» здійснюється безкоштовно, згідно з умовами укладених договорів, та відбувається протягом 10 робочих днів.

Після проведення реєстрації права власності, працівники ПрАТ «ХК «Київміськбуд» повідомляють власників квартир та запрошують отримати документи за адресою: вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, кабінет 217  (тел. (044) 280 38 30,  (044) 254 39 54, (044) 280 92 14).

Звертаємо увагу, що реєстрація права власності та отримання документів відбувається БЕЗКОШТОВНО! У разі появи пропозицій від сторонніх осіб про здійснення реєстрації права власності за іншими умовами та на оплатній основі, просимо вважати дану інформацію недостовірною та перевіряти її у  працівників ПрАТ «ХК «Київміськбуд».