ВИБІР КРАЇНИ – 2020: КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ

Холдингову компанію «Київміськбуд» нагородили національною премією «Вибір країни – 2020». Відповідне звання щорічно вручається підприємствам, що роблять важливий внесок у розвиток країни та демонструють фінансову стійкість, займаючи першість на ринку.

У рамках премії відзначено і працівників «Київміськбуду». Заступника директора з питань технічного забезпечення будівництва Департаменту організації та технічного забезпечення будівництва ПрАТ «ХК «Київміськбуд»  Олега Ремеза нагороджено сертифікатом «Професіонал року». ВИБІР КРАЇНИ - 2020: КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮВолодимир Мельничук, заступник директора «Укрбуд Інвест», отримав сертифікат «Золоті руки».

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Кушніра Ігоря Миколайовича, нагорода за роботу у 2020 є особливою, адже минулий рік був дуже непростим.

ВИБІР КРАЇНИ - 2020: КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ«Вибір країни – 2020» це своєрідне підтвердження правильно та вчасно зроблених кроків. Складнощі були непередбачуваними, прогнозувати майбутнє взагалі було неможливо. Тож той факт, що компанія не лише впоралась і вистояла, але і отримала таку національну премію, багато про що говорить. Варто згадати, що не дивлячись на обставини, «Київміськбуд» здав в експлуатацію 360 тисяч кв. м нерухомості. «Підставив плече» 13 тисячам інвесторів та прийняв на добудову 18 об’єктів корпорації «Укрбуд». Залишився лише один – «Солар Сіті». Але там йде процедура санації, питанням займається суд. Ми чекаємо закінчення всіх процедур, щоб «Київміськбуд» міг на законних підставах прийняти цей комплекс. Він буде фінальним.

На сьогоднішній день компанія має масштабний заділ у 2,5 млн кв. метрів та будує одночасно майже 30 житлових комплексів. Команда володіє чітким баченням розвитку «Київміськбуду», тож справа за малим – щоденною роботою. Аби з кожним зробленим уперед кроком знову  ізнов доводити, що «Київміськбуд» – це дійсно правильний надійний вибір», – зазначив Кушнір Ігор Миколайович.

Премія «Вибір Країни» – вивчає та аналізує 49 відкритих джерел інформації про українські компанії. Нагорода вручається тільки одній компанії в кожному виді діяльності і підтверджує її високі досягнення за минулий рік. Основою для рейтингування є фінансові показники діяльності підприємств, що діють на території України, співставлені із реальною ринковою позицією компанії за звітний період. Оцінка враховує показники прибутковості, зростання прибутку, фінансову стійкість і місце компанії на ринку.

ВИБІР КРАЇНИ - 2020: КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ