ВИСТАВКА MIPIM- 2014 ВІДБУЛАСЯ!

 Вже у 25-те у французьких Каннах пройшла Міжнародна виставка нерухомості MIPIM- 2014. Це найбільш авторитетний інвестиційний форум у Європі, здатний за 4 дні зібрати найбільш представницьких учасників сектора – від розробників концепції розвитку території – до інвесторів і кінцевих користувачів. «Київміськбуд» також взяв участь у виставці.

У рамках роботи виставки пройшли конференції на теми: «Житло в Лондоні: проблема XXI століття – зростання населення та економіка» і «Інфраструктура майбутнього: погляд на майбутнє міської інфраструктури», а також семінари, на яких учасники обговорили співпрацю і партнерство інвестиційних компаній, пенсійних та суверенних фондів, а також стратегічне і тактичне інвестування при розподілі активів довгострокових інвестицій.

ВИСТАВКА MIPIM- 2014 ВІДБУЛАСЯ!

  На думку Голови правління – президента ПАТ ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, подібні заходи підвищують інвестиційну привабливість компанії та дозволяють знайти стратегічних партнерів для реалізації нових проектів.     «Ми вже не в перше на такого роду форумах, і, як показує досвід, у таких зборах фахівців нерухомості нам потрібно брати участь якомога частіше. Це дозволяє і себе показати, і на проекти інших подивитись, обмінятись останніми розробками, дізнатись про нові технології та тенденції. Це в свою чергу може стати хорошим поштовхом для встановлення партнерських  зв’язків, розвитку проектів та підвищення загального інвестиційного напрямку компанії та міста в цілому», – сказав він.

ВИСТАВКА MIPIM- 2014 ВІДБУЛАСЯ!

Учасники виставки змогли оцінити перспективи змін на ринку нерухомості і способи адаптації сектора до стрімко мінливих умов (економічні та демографічні зміни, урбанізація). Також, розглядали екологічне будівництво в Європі та способи його розвитку та підтримки.

ВИСТАВКА MIPIM- 2014 ВІДБУЛАСЯ!

«Силами «Київміськбуду» збудовано майже все місто Київ. Для нас найважливіше, що ми будуємо для людей. Так, зараз в Україні не прості часи, але я наголошую на тому, що ніякі політичні негаразди не можуть зашкодити виконанню наших зобов’язань перед інвесторами! Хочу ще раз підкреслити, що усі наші зобов’язання ми виконаємо якісно та в строк», – сказав Ігор Кушнір.

ВИСТАВКА MIPIM- 2014 ВІДБУЛАСЯ!

Перша виставка в Каннах була проведена в березні 1990 року. За чверть століття MІРІМ став  місцем щорічного «збору» для професійних працівників сфери нерухомості, інвесторів, банкірів, представників муніципалітетів і регіональних об’єднань, а також багатонаціональних компаній, зацікавлених в придбанні нерухомості.