ЮРИСТІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА.

 Почесні грамоти КМДА та Подяку Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» отримали кращі працівники юридичного департаменту та департаменту корпоративної політики Холдингової компанії.

  Очільник столичної адміністрації Олександр Попов вручив відзнаки кращим юристам бюджетної галузі, серед яких три співробітники Холдингової компанії «Київміськбуд».  За вагомий особистий внесок у розвиток державної правової політики, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста Почесними грамотами нагороджені:

ЮРИСТІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА.

        Олена Герасименко – директор департаменту корпоративної політики;

ЮРИСТІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА.

         Наталія Гулєвата – заступник директора департаменту з договірної роботи;

ЮРИСТІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА.

         Марта Книш – провідний фахівець відділу претензійно-позовної роботи.

Дякуючи правникам за працю, Голова КМДА підкреслив, що без допомоги юристів не може функціонувати не тільки підприємство, але й місто і держава загалом.  «Верховенство права та закону – це запорука стабільного розвитку суспільства, правопорядку та злагоди у ньому, – підкреслив Олександр Попов.  – У продовж кількох років саме ці люди боролися за повернення громаді  м.Києва незаконно розданої землі та активів комунальних підприємств. У залах судів та правоохоронних органів вони завжди відстоюють права та інтереси киян».

         Одразу п’ятьом працівникам Холдингової компанії оголошено Подяку Голови правління – президента Публічного акціонерного товариства «ХК «Київміськбуд». 

ЮРИСТІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА.

За значний особистий внесок, сумлінну працю, високий професіоналізм відзнаки отримали:

       Євген Варицький – начальник відділу претензійно-позовної роботи Департаменту юридичного забезпечення;

         Тетяна Єфімова – провідний фахівець договірного відділу Департаменту юридичного забезпечення;

        Олександр Шамрай – заступник директора Департаменту корпоративної політики;

         Анна Яроцька – референт секретаріату Департаменту кадрового забезпечення та секретаріату.

Вітаючи колег, президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір підкреслив, що саме юристи стоять на сторожі  непорушності законів, недоторканості конституційних прав і свобод громадян. «Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод» – сказав очільник «Київміськбуду». 

Фахівець департаменту корпоративної політики Олександра Марушева Подяку президента компанії отримала з рук Першого віце-президента ХК «Київміськбуд» Сергія Солов’я.

ЮРИСТІВ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА.

«Ми нагородили найдостойніших саме за сумлінну працю, за те, що свої знання і сили вони спрямовують на захист верховенства права.  Юрист – одна з найбільш відповідальних професій, адже вона історично пов’язана з поняттям справедливості», – сказав Сергій Соловей. 

Весь колектив «Київміськбуду» вітає колег із заслуженими нагородами і зичить здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання України.