ЗАСЕЛЯЙСЯ ВЖЕ ЗАВТРА

       Огляд готових житлових комплексів «Київміськбуду», де ще є вільні квартири.

       Більшість квартир у будинках, що зводиться, розкуповуються до введення ЖК в експлуатацію. На етапі «котловану» вартість квадратного метру найнижча, вибір планувань – найбільший, умови для інвестування – найвигідніші. У готових будинках вільних квартир майже немає, як правило, залишаються оселі з нестандартним плануванням або завеликим метражем. Ми зібрали всі пропозиції у готових житлових комплексах «Київміськбуду», де ще можна купити квартиру зі знижкою і одразу почати облаштовувати її для себе.

       ЖК на Чоколівському бульварі у наявності є 2 двокімнатні і 1 однокімнатна квартира, знижка при купівлі 15%.

       ЖК на вул. Освіти, 16 і16-А  – у продажу 5 трикімнатних квартир, знижка на них складатиме  5%.

       ЖК на вул. Гарматній – у двох будинках сьогодні вільними є 20 трикімнатних квартир, знижка для тих, хто бажає придбати (за умови повної оплати) – 15%.

       ЖК на вул. Драгоманова – одна постора 5-кімнатна квартира для великої родини, знижка 20%.  

       ЖК «Французький квартал» має у продажу 1 двокімнатну, 5 – трикімнатних, 1 – чотирикімнатну квартири, знижка для покупців – 3%.

       ЖК на проспекті Соборності (колишній проспект Возз’єднання) має вільних 4 трикімнатні квартири у двох будинках, знижка при купівлі 10%.

       ЖК на проспекті Академіка Глушкова – сьогодні у продажу ще є 2 двокімнатні квартири у будинку №1. Квартири дуже світлі, великі і просторі, знижка при купівлі  5%.

       ЖК у с. Тарасівка Києво-Святошинського району – 9 трикімнатних квартир за дуже привабливою ціною та 1 двокімнатна зі знижкою 5%.

       ЖК «Новомостицько-Замковецький» – 5 – дворівневих однокімнатних, решта вільних квартир переважно 3 і 4 кімнатні у різних будинках.

       ЖК «Costa Fontana» – елітна нерухомість в Одесі – одне з найбільш ліквідних капіталовкладень. У «Costa Fontana» можна купити апартаменти як для проживання, так і для здачі в оренду. Зараз знижка на готові апартаменти складає 10%.

       Всі будинки введені в експлуатацію і готові до заселення і ремонту новими власниками. Також за посиланням нижче можна обрати нерухомість серед спеціальних пропозицій від «Київміськбуд» та партнерів – https://kmb.ua/wp-content/uploads/2018/09/1.kvartiru.pdf

       Купити нерухомість можна за повну оплату, або оформивши кредит у наших банків-партнерів.

       Кристалбанк — від 5 % річних у грн. Максимальна сума кредиту від вартості забезпечення (LTV) 50%.

       Укргазбанк — від 7 % річних у грн. Перший внесок від 30%.

       ГлобусБанк від 6,5 % річних у грн. Перший внесок від 30% Термін кредитування: до 20 років!

       Відсоткова ставка не змінюється протягом строку кредитування!