ЗАБУДОВНИКИ ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ СУЧАСНИХ БУДИНКІВ

       Постійне зростання тарифів на опалення змушує взятися за утеплення, облік і економію тепла не тільки окремо взятих громадян, а й забудовників. Девелопери відзначають: гарантоване скорочення витрат на опалення в новобудовах привертає більше покупців і стає ще одним інструментом у конкурентній боротьбі. Як саме утеплюють громадян будівельники, дізнавалася у лідерів ринку КиевВласть – Новости Киева. Що застосовує у своїх будинках «Київміськбуд», читайте у відповіді президента компанії Ігоря Кушніра та інших забудовників.  

ЗАБУДОВНИКИ ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ СУЧАСНИХ БУДИНКІВ

       – Щоб забезпечити енергоефективність будинків, які зводить ХК «Київміськбуд», ми використовуємо сучасні віконні конструкції з багатошаровим склінням, утеплюємо фасади мінераловатними плитами. Використовуємо більш ефективні типи теплоізоляції, застосовуємо ніздрюваті цементно-піщані блоки, встановлюємо індивідуальні котельні з високим ККД, теплонасоси, прилади поквартирного регулювання температури.

       Для утеплення будинків використовуємо такі будівельні матеріали: мінеральна вата для обшивки фасадів, якісні склопакети з 3-5-камерним профілем, якісну цеглу не менше 250 мм, навісні вентильовані фасади. Все це допомагає економити не менше 40% тепла в будинку.

       Що стосується заходів із використанням альтернативних джерел енергії: вже готуємося встановлювати сонячні батареї на дахах в нових будинках. Зокрема, в ЖК «Mirax», в будинку на Лейпцизькій, в ЖК на Лумумби та ін. Ефект поки оцінити складно, будинки в процесі зведення, але впевнений, він буде значним і жителі гідно оцінять застосування такої технології. Також в нових будинках будуть підзарядки для електромобілів.

       Більше думок читайте у матеріалі: Время утепляться: как застройщики обеспечивают энергоэффективность и экономию по “коммуналке”