ЖК MIRAХ СЕРЕД ТОП-10 ІННОВАЦІЙНИХ ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ

       Журнал БІЗНЕС зібрав Топ-10 знакових житлових комплексів, що якісно вирізняються інноваційними рішеннями. Серед номінантів  – багатофункціональний житловий комплекс «MIRAX», що зводиться на вул. Глибочицькій, 43.

        ЖК MIRAХ СЕРЕД ТОП-10 ІННОВАЦІЙНИХ ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ

       Журналісти зазначають, що при складанні цього рейтингу використовувалися дані з відкритих джерел, з офіційних сайтів забудовників та їхніх житлових комплексів, а також враховувалися думки експертів ринку нерухомості.

        «На ділянці, де зводиться житловий комплекс «Mirax», будівельники компанії застосували новітні інноваційні технології для зведення підпірної стіни, з’єднавши її з паркінгом. Таким чином, стіна паркінгу не лише тримає схил, а й дозволяє оптимізувати місця для розміщення автівок, – розповів президент холдингової компанії «Київміськбуд» Ігор Кушнір і зауважив, що «Київміськбуд» — перший та чи не єдиний забудовник у столиці, який використовує цю технологію.

 ЖК MIRAХ СЕРЕД ТОП-10 ІННОВАЦІЙНИХ ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ

       За словами Ігоря Кушніра, також у цьому ЖК збільшено кількість паркомісць завдяки можливому застосуванню паркосистем. Така механізована система дозволяє встановити один автомобіль під іншим, не змінюючи при цьому габаритні розміри паркомісця.

       «Інновації — один із головних напрямків розвитку «Київміськбуду». Метою запровадження інновацій у компанії є формування зручного середовища для мешканця новобудови. Ліфти, що опускаються безпосередньо у паркінг, сонячні батареї на дахах, зарядні пристрої для електрокарів — це все частина інноваційної стратегії «Київміськбуду». Компанія намагається втілювати останні технології майже у кожному житловому комплексі. Наприклад, у ЖК «Manhattan City» застосована система вентильованого навісного фасаду, що складається з утеплювача та облицювальних фасадних панелей: це дає можливість створити ілюзію руху, що матиме новітній технологічний вигляд, а також шумоізоляцію високого рівня, що забезпечуватиме тишу в квартирах», – додав Ігор Кушнір.

      Ознайомитися з усіма об’єктами можна за посиланням: Топ-10 інноваційних житлових комплексів.