ЖУРНАЛ «ЛИЧНЫЙ СЧЕТ» ВИЗНАЧИВ НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИХ ЗАБУДОВНИКІВ

Холдингова компанія «Київміськбуд» на першому місці

Ділове видання журнал «Личный счет» оприлюднив рейтинг найбільш надійних забудовників. При оцінюванні враховувались такі критерії:

1) рік заснування компанії;

2) кількість побудованих об’єктів;

3) об’єкти, що будуються;

4) вартість 1 кв.м;

5) умови покупки (розстрочка: перший внесок,проценти на залишок платежу, термін).

За усіма цими показниками «Київміськбуд» набрав найбільшу кількість балів і посів лідерську позицію рейтингу.

Також у ранжуванні взяли участь такі будівельні компанії: «Stolitsa Group», «Нерухомість від Ковальської», «Укрбуд», «Інтергал-Буд», «Житлоінвест-УКБ», «Ліко-Холдинг», «Geos», «Прімінвест/МЖК Оболонь», «KAN Development».

Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір зазначив, що отримати таку високу оцінку незалежних авторитетних експертів дуже приємно.

«Наша компанія ось вже 60 років навіть у кризові періоди залишається орієнтиром стабільності і надійності для інвесторів. Адже людина, яка вкладає кошти у «котлован», тобто на початку будівельних робіт, хоче бути впевненою в порядності і професіоналізмі забудовника. Якщо хоч одна компанія підведе інвестора, недовіра буде до всіх представників галузі. Тому я хочу подякувати колективові холдингу, який своєю важкою і добросовісною працею завоював високе звання найнадійнішої будівельної компанії України. А також запевнити нинішніх і потенційних інвесторів будівництва наших об’єктів, що «Київміськбуд» не лише працює в нормальному режимі, але і має дуже амбітні плани розвитку на майбутнє. Ми це робимо тільки для наших інвесторів», – підкреслив він.

Сьогодні «Київміськбуд» веде роботи на більш як півсотні будівельних майданчиках. Цього року, за словами очільника компанії, холдинг планує здати в експлуатацію 26 будинків загальною житловою площею понад 340 тисяч квадратних метрів.

2014 року Національний реєстр рекордів України відзначив ПАТ «ХК «Київміськбуд» як забудовника, що звів найбільшу кількість збудованих споруд. За роки свого існування Холдинг збудував понад 44 млн. кв. м нерухомості, за що й отримав визнання. А цього річ «Київміськбуд» був удостоєний звання Лідера будівельної галузі – 2015.