ЗИМОВИЙ ЯРМАРОК КВАРТИР ВІД «КИЇВМІСЬКБУДУ»

  Знижки на квартири від найбільшого забудовника столиці  зросли до 22%!

«Київміськбуд» оголошує знижки на квартири до 22% у рамках акції «Зимові знижки».

Зокрема, інвестори можуть отримати максимальну знижку на вільні квартири ІV, V черги будівництва у мікрорайоні Позняки, 4-А, що розташований між вулицями Здолбунівська, Михайла Драгоманова, Олени Пчілки та проспектом Петра Григоренка, за умови  оплати  повної вартості житла.

Знижку у розмірі 20% можна отримати на квартири ІІІ черги будівництва на Позняках, 4-А. Знижка на вільне житло у І черзі «маленького Нью-Йорка» становить 17%.

Купити квартири на 12% дешевше за їх вартість «Київміськбуд» пропонує на проспекті Возз’єднання, 21-В (ІІ черга), по вул. Коперника, ж/б 7 (секція 3) та на просп. Академіка Глушкова, 92-Б (ж/б 2).

10% знижки за умови повної сплати вартості можна отримати на квартири у ЖК «Зарічний» на проспекті М.Бажана, по вул. Коперника, ж/б 7 (секція 2), по вул. Феодосійська (ж/б 2-е, 2-ж, 2-з, 2-і). Знижка від 5 до 10% також є на окремі квартири у житловому комплексі на Обухівській, 135-А (ж/б 1,2,3).

Придбати житло із 5% знижкою можливо у об’єктах за такими адресами: вул. Коперника, ж/б 7 (секція 1), вул. Гарматна, 39-Г (ж/б 1,2), на «Освіти» 16 та 16-А. Вільні квартири у ЖК «Амурський», що на Трутенка,3 (ж/б 1) ще можна придбати із 2,5% знижкою.

Бажаючих стати власниками квартир із 22% знижкою більшає із кожним днем. Акція обмежена не лише кількістю квартир, але і часом – діятиме до 31 січня 2015 року. Поспішайте, на всіх може не вистачити!

ЗИМОВИЙ ЯРМАРОК КВАРТИР ВІД «КИЇВМІСЬКБУДУ»